.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
+ اسامی ؛
کدام نمایندگان شمالی طرح سئوال از رئیس جمهور را امضا کردند ؟
شمال نیوز : به‌گفته یک نماینده مجلس شورای اسلامی، تاکنون ۸۴ نماینده مجلس سؤال از رئیس‌جمهور را امضا کردند که شرایط قانونی برای سؤال از آقای روحانی فراهم شده و هیئت رئیسه بایستی به این موضوع رسیدگی کند.....

شمال نیوز : به‌گفته یک نماینده مجلس شورای اسلامی، تاکنون ۸۴ نماینده مجلس سؤال از رئیس‌جمهور به‌دلیل نقایص نظارت بانک مرکزی بر مؤسسات اعتباری را امضا کردند که شرایط قانونی برای سؤال از آقای روحانی فراهم شده و هیئت رئیسه بایستی به این موضوع رسیدگی کند

به گزارش شمال نیوز ، علی وقفچی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم‌اکنون تعداد امضاهای جمع‌آوری شده برای سؤال از رئیس جمهور در خصوص بحران مؤسسه کاسپین به ۸۴ امضا رسیده است، گفت:  با توجه به اینکه حداقل تعداد امضاهای لازم برای سؤال از رئیس جمهور ۷۵ امضا است، شرایط قانونی برای سؤال از آقای روحانی فراهم شده و هیئت رئیسه بایستی به این موضوع رسیدگی کند.

بانی طرح سؤال از رئیس جمهور با ابراز اینکه هرچند در حال حاضر تعداد امضاهای این موضوع بالغ بر۸۷ عدد می‌باشد، اما تعدادی از نمایندگان طی تماسهای تلفنی اعلام کرده‌اند که از سؤال انصراف داده‌اند، با وجود این، تعداد امضاهای این طرح بیشتر از ۷۵ امضا بوده و به این ترتیب مشکلی برای طرح سؤال از رئیس جمهور وجود ندارد.

وقفچی با اظهار اینکه سؤال از رئیس جمهور هرچند سال یک بار تکرار می‌شود و به همین دلیل سربرگ خاصی برای این منظور در مجلس شورای اسلامی تهیه نشده است، گفت: آخرین بار فرآیند سؤال از رئیس جمهور از رئیس دولت دهم صورت گرفته و مجلس عمدتاً با سؤال از وزرا مشکلات ایجادشده را حل و فصل می‌کند اما در موارد خاصی نمایندگان ناچاراً به‌سمت سؤال از رئیس جمهور نیز حرکت کنند.
وقفچی پیشنهاد کرد، دولتمردان بهتر است به‌جای فرافکنی در خصوص تعداد امضاهای جمع‌شده برای سؤال از روحانی، به‌دنبال حل و فصل مشکلات ایجادشده برای مؤسسه کاسپین باشند.

 دلیل این پرسش، «نقص در نظارت بانک مرکزی» و «مشکلات چند سال اخیر مردم در برخی مؤسسات اعتباری مانند آرمان و کاسپین و ثامن الحجج» عنوان شده است.

محمدصادق حسنی، جبار کوچکی نژاد، ولی داداشی، محمود شکری و ذبیح نیکفر نمایندگان گیلانی  و علی  ادیانی ، عبدالله  رضیان ،شمس الله شریعت نژاد نمایندگان مازندرانی و  رامین نور قلی پور و شهرام کوسه غراوی نمایندگان گلستانی   از جمله نمایندگان شمالی  هستند که این نامه را امضا کردند.

 

منبع : تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سلام 29 خرداد 1396
1
1
پاسخ
باتوجه به متن موضوع درخصوص مشکل نظارتی بانک مرکزی ،آیا بنظر شما باتوجه به عدم پرداخت پول پس اندازکنندگان توسط موسسه کاسپین در شهرستان قایم شهر پیگیری توسط نماینده ویا نمایندگان ربطی به تصویر ریس جمهور دارد؟ وچنین موسساتی فراوان وجود داشتند ودارند؟//
صمد زرین پور 28 خرداد 1396
3
3
پاسخ
نمایندگان ساری کدام گری هستند که امضا نکردند.ای بی وجدانها رمدانی مرد باش چاپ کن
علی 28 خرداد 1396
2
3
پاسخ
جالبه.نماینده مازنی عضو کمیسیون اقتصادی و دبیر دوم این کمیسیون پس کجاست؟
محمد 30 خرداد 1396
3
6
پاسخ
نمايندگان ساري چي ؟ امضاء نكردند. آقاي يوسف نژاد شما كه دم از حق مطالبات مردم مي زنيد حاظر نشديد بخاطر پست و مقام طرح سوال نماينگان از رئيس جمهور را امضاء نكرديد.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی