.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران خبر داد؛
برگزاری نهمین آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات در مازندران
شمال نیوز: نهمین آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات 16 تیر ماه همزمان با سراسر کشور در استان مازندران برگزار می شود.
برگزاری نهمین آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات در مازندران

به گزارش شمال نیوز، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران اعلام کرد: پیرو بخشنامه شورای عالی انفورماتیک کشور و الزام اخذ مجوز فعالیت از این سازمان برای حضور و مشارکت اشخاص حقیقی در پروژه‌های مشاوره و نظارت حوزه فناوری اطلاعات، نهمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات رتبه سه توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 
عباس رمدانی افزود: نهمین آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات کشور در مازندران روز جمعه 16 تیر ماه رأس ساعت 10 صبح در مجتمع فنی دیباگران ساری با حضور کارشناسان در چهار رشته مرتبط با حوزه ICT شامل نرم‌افزار، شبکه و اینترنت، مشاوره مدیریت و آموزش و سخت‌افزار و مشاوره زیرساخت احراز صلاحیت می شوند.


وی گفت: کمیسیون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشورمنابع آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات را به روز رسانی کرده و فهرست آن در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.

رمدانی افزود: این آزمون برای تک‌رشته‌ای‌ها شامل 20 سوال عمومی و 20 سوال تخصصی در مدت زمان یک ساعت و برای دورشته‌ای‌ها، شامل 20 سوال عمومی و 40 سوال تخصصی در مدت زمان90 دقیقه برگزار خواهد شد.

نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: این اقدام در راستای نظم بخشی، سازماندهی فعالان صنف رایانه و تنظیم روابط بین اعضای صنف و کارفرمایان، دفاع از حقوق اجتماعی، حیثیت حرفه ای و دانش فنی اعضا صورت می گیرد. با توجه به اهداف گسترده سازمان پس از عضوگیری در شاخه شرکتی و فروشگاهی نظام صنفی رایانه ای مازندران همگام با سایر استانها اقدام به عضوگیری شاخه حقیقی کرده است.

افراد واجد شرایط با عناوین کارشناس، مشاور رتبه 3 ، مشاور رتبه 2 و مشاور رتبه 1 در قالب مشاورین و ناظران قرادادهای انفورماتیکی رتبه بندی می شوند.

علاقمندان جهت عضویت و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 33375335-011 و یا به نشانی http://mazandaran.irannsr.org مراجعه کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی