.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
مدیرکل محیط زیست مازندران اعلام کرد :
12 شناگاه مازندران آلودگی میکروبی دارند !
شمال نیوز : مدیرکل محیط زیست مازندران با اعلام اینکه آلودگی در برخی از شناگاه‌های استان وجود دارد، تصریح کرد: تصمیم‌گیری در این ارتباط مربوط به مسؤولان استانی است.....
شمال نیوز : مدیرکل محیط زیست مازندران اعلام کرد با بررسی انجام شده از 55 نقطه ساحلی در مازندران 12 شناگاه استان آلوده میکروبی دارد.

به گزارش شمال نیوز ، ابراهیمی کارنامی در گفت‌وگو با فارس  راجع به آلوده بودن برخی از طرح‌های دریا در استان مازندران اظهار کرد: پایش از سطح دریا انجام شد، در برخی از نقاط شاهد آلودگی میکروبی بودیم که گزارش آن را در اختیار استاندار مازندران قرار دادیم.

مدیرکل محیط زیست مازندران با اعلام اینکه آلودگی در برخی از شناگاه‌های استان وجود دارد، تصریح کرد: تصمیم‌گیری در این ارتباط مربوط به مسؤولان استانی است.

وی با اشاره به اینکه از 55 شناگاه پایش شده در مازندران 12 شناگاه آلودگی میکروبی دارند، اظهار کرد: به‌زودی تفاهمنامه‌ای در وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان محیط زیست ابلاغ می‌شود که شناگاه‌های آلوده با پرچم‌ مشخص می‌شود و اختیار شنا کردن در این مناطق بر عهده خود مردم قرار می‌گیرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی