.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
اعلام شماره تلفن هیأت نظارت بر انتخابات مازندران برای تخلفات انتخاباتی
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات مازندران با بیان اینکه امیدواریم با کمترین تخلفات این رخداد مهم و جشن بزرگ رقم بخورد، گفت: افرادی که هرگونه تخلف را مشاهده کردند می‌توانند موارد را به شماره تلفن 33376296 اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش شمال نیوز، حجت‌الاسلام علی‌اصغر ذکوی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم  مازندران همانند سایر مردم ایران با تعیین سرنوشت خود در انتخابات شرکت می‌کنند که توصیه ما به افراد این است هرچه سریع‌تر وظیفه ملی و دینی خود را انجام دهند.

وی بیان کرد: 2 میلیون و 300 هزار مازندرانی در انتخابات شرکت می‌کنند که از این تعداد 49 هزار و 300 هزار نفر رأی اولی هستند.

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات مازندران ادامه داد: توصیه ما به افراد این است با حضور به‌موقع، انتخاباتی خوب و باشکوهی رقم بزنند.

این مسؤول با تأکید بر اینکه افراد جامعه نباید تحت تأثیر جریانات قرار گیرند، خاطرنشان کرد: افراد باید با تفکر و منطق صحیح در انتخابات شرکت کنند.

ذکوی یادآور شد: به‌طور حتم انتخابات با این بزرگی نقص‌هایی دارد که درخواست ما از مردم این است که کم و کاستی‌ها را ببخشند.

وی تصریح کرد: رسالت ذاتی حفظ و صیانت از آرا است که ما به‌عنوان امانت و حق‌الناس در این زمینه وظیفه مهمی برعهده داریم.

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات مازندران با بیان اینکه از آغاز فرآیند انتخابات تعامل و هماهنگی خوبی بین دستگاه‌های نظارتی و ستاد انتخابات برقرار بود، اظهار کرد: امیدواریم با نظارت ناظران انتخابات باشکوهی را رقم بزنیم.

این مسؤول با اعلام اینکه عوامل نظارتی در 3 هزار و 896 شعبه اخذ رأی حضور دارند، تصریح کرد: بیش از 14 هزار نفر ناظر آموزش‌دیده رسالت شورای نگهبان را برعهده دارند.

ذکوی با بیان اینکه امیدواریم با کمترین تخلفات این رخداد مهم و جشن بزرگ رقم بخورد، گفت: افرادی که هرگونه تخلف را مشاهده کردند می‌توانند موارد را به شماره تلفن 33376296 اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی