.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
دادستان مرکز استان مازندان:
45 پرونده تخلف انتخاباتی در مازندران تشکیل شد/ بررسی تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی
دادستان مرکز استان مازندران گفت: 45 پرونده تخلف انتخاباتی در دوران تبلیغات در کل استان تشکیل شده است و این پرونده‌ها در حال رسیدگی است.

به گزارش شمال نیوز، اسدالله جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخاباتی استان مازندران اظهار کرد: برای تخلفات انتخاباتی قوانین مدونی داریم.

وی تصریح کرد: برخی از تخلفات قبل از برگزاری انتخابات بود که دوران تبلیغات به عنوان پیشگیری از جرم بررسی و نسبت به آن تصمیمات مناسبی گرفته شده است.

دادستان مرکز استان مازندران خاطر نشان کرد: در دوران تبلیغات بیش از 45 پرونده در کل استان تشکیل شده است و این پرونده‌ها در حال رسیدگی است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تخلفات انتخاباتی که بتواند در انتخابات اثرگذار باشد، وجود ندارد.

جعفری درباره تداوم فعالیت تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی بیان کرد: بسیاری از کانال‌های تلگرامی پرمخاطب قبل از برگزاری انتخابات شناسایی و دغدغه‌های مرتبط به آنها منتقل شد، سه پرونده تخلفاتی در ارتباط با فضای مجازی تشکیل شده است.

جعفری در ارتباط خرید و فروش آراء در استان مازندران بیان کرد: از مدت‌ها قبل پیش‌بینی لازم در این ارتباط انجام شد و اشرافیت مناسبی در این زمینه داریم، گزارش‌هایت که در این ارتباط داشتیم به صورت مناسب بررسی شد و تلاش کردیم که در این حوزه ورود پیدا کنیم و جلوی تخلفات مربوط به این زمینه گرفته شود و تاکنون تخلفات انتخاباتی در این زمینه نداشتیم.

وی در پایان گفت: مردم از شعور کاملی برخودار هستند و این درست نیست که با تطمیع از مسیر اصلی منحرف شوند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی