.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
عزت ایران با انتخابات به رخ جهانیان کشیده می شود
استاندار مازندران گفت: عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران همزمان با انتخابات به رخ جهانیان کشیده می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، ربیع فلاح جلودار صبح جمعه در ستاد انتخابات مازندران بابیان آنکه امروز عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران به رخ جهانیان کشیده می‌شود اظهار داشت: قبل از آغاز رأی‌گیری شاهد حضور مردم در پای صندوق‌های رأی بودیم.

وی بابیان اینکه رأی‌گیری حدود ۱۰ ساعت ادامه دارد، گفت: تمدید مدت رأی‌گیری با نظر وزارت کشور ممکن خواهد بود.

وی از هم استانی‌ها خواست تا در ساعات اولیه رأی‌گیری درپای صندوق‌های رأی حضور یابند، گفت: همه مسئولان آماده برگزاری انتخابات پرشور در استان هستند.

چهار هزارو ۳۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراها و سه هزار و ۸۹۶ شعبه رأی‌گیری برای رئیس‌جمهوری پیش‌بینی‌شده است و درمجموع ۵۰ هزار نفر نیرو اعم از نظارت، بازرسی و هیئت‌های اجرایی و امنیتی کار برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت را در این استان بر عهده‌دارند.

طبق آخرین آمارهای اصلاح شده، شمار افراد واجد شرایط رأی دادن در استان بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بوده که از این تعداد ۴۹ هزار نفر رأی اولی هستند و برآوردها نشان می‌دهد که مردم استان در روز ۲۹ اردیبهشت همانند دیگر حماسه‌ها، حضور باشکوهی در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت.

شمار مشارکت مردم استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه سال ۹۴ حدود ۷۳.۲ درصد بوده و پیش ینی می‌شود این دوره انتخابات نیز مردم حضور پرشوری داشته باشند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی