.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
ناطق نوری به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت منصوب خواهند شد

شمال نیوز: حجت السلام ناطق نوری احتمالا به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب خواهند شد به گزارش دیده بان ایران؛ چندی پیش حجت السلام ناطق نوری رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری از سمت خود استعفا دادند. 

پس از انتشار این استعفا و تایید این خبر توسط دفتر حجت السلام و المسلمین ناطق نوری، خبرنگار دیده بان ایران از منابع آگاه کسب اطلاع که ایشان قرار است در آینده نزدیک مسئولیت جدیدی را مجمع تشخیص مصلحت نظام بپذیرند.

منابع آگاه به خبرنگار پارلمانی دیده بان ایران گفت،. دلیل استعفای حجت السلام علی اکبر ناطق نوری از ریاست دفتر بازرسی ویژه نهاد رهبری پذیرش مسولیت جدید در مجمع تشخیص مصلحت نظام است. رهبر معظم انقلاب اسلامی اعتماد ویژه ایی به ایشان دارند.

این منبع آگاه در خصوص علت استعفای ایشان نیز متذکر شد؛ “حجت الاسلام ناطق نوری همواره از دغدغه مندان نظام بوده و در جهت توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری و منافع ملی قدم گذارده و هرگز راهی را در پیش نگرفته است که موجب بهره برداری دشمنان نظام شود.”

این منبع مطلع در ادامه ابراز امیدواری کرد؛” در روزهای پس از انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری قراراست حکم انتصاب حجت السلام ناطق نوری به عنوان ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام ازسوی دفتر رهبری صادر و به اطلاع عموم خواهد رسید”.

” حجت السلام و المسلمین ناطق نوری یکی ازافراد مورد تایید و اعتماد رهبر معظم انقلاب و بهترین گزینه برای ریاست مجمع تشخیص به شمار می رود وتوانایی های زیادی برای اداره این نهاد مهم را خواهد داشت.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی