.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
استعفای جنجالی، یک روز مانده به انتخابات / پشت پرده استعفای ناطق نوری چیست؟
شمال نیوز: خبر استعفای علی اکبر ناطق نوری از از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب که از صبح امروز در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد، در نهایت از سوی خبرگزاری های رسمی تایید شد.

به گزارش شمال نیوز، انتشار این خبر یک روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری، حرف و حدیث هایی را درباره دلیل این استعفا مطرح کرده است.
 

آنطور که ایرنا نوشته، یک منبع آگاه اعلام کرده است که حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب استعفا کرده؛ این منبع در همین حال خبرسازی برخی کانال‌های خبری حامی یک کاندیدای خاص در مورد «عزل» حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری از ریاست دفتر بازرسی دفتر مقام معظم رهبری را کذب خوانده است.
 

براساس این خبر، ناطق نوری چندی پیش با توجه به احساس وظیفه‌ای که برای دفاع از روحانی و دولت تدبیر و امید می‌کردند، تصمیم گرفتند به نفع ایشان به سخنرانی و اظهارنظر بپردازند. با توجه به اینکه ایشان به جد معتقدند مجموعه نهاد رهبری که در نزد مردم جایگاه والایی دارد نباید ابزار دست هیچ یک از جریانات سیاسی شود و سوءاستفاده‌ سیاسی و جناحی از این نهاد و سایر نهادهای انقلابی نادرست است و انتصاب خود به دفتر مقام معظم رهبری را در تلاقی با این دیدگاه می دانست، استعفای خود را چندی پیش به معظم له تقدیم کردند و هنوز استعفا تاييد نشده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی