.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
پس از اهانت کرباسچی به مدافعان حرم ؛
مخالفت خانواده های شهدای مدافع حرم با سخنرانی کرباسچی در مازندران
شمال نیوز : پس از اهانت غلامحسین کرباسچی به شهدای مدافع حرم در همایش انتخاباتی حسن روحانی ، خانواده های شهدای مدافع حرم مازندران نسبت به سخنرانی وی در مرکز استان مازندران واکنش نشان دادند .....
مخالفت خانواده های شهدای مدافع حرم با سخنرانی کرباسچی در مازندران

شمال نیوز : پس از اهانت غلامحسین کرباسچی به شهدای مدافع حرم در همایش انتخاباتی حسن روحانی ، خانواده های شهدای مدافع حرم مازندران نسبت به سخنرانی وی در مرکز استان مازندران واکنش نشان دادند .

به گزارش شمال نیوز ، جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم ، سخنرانی کرباسچی را پس از توهین وی به شهدای مدافع حرم دهن کجی به آرمان های مقدس شهدا دانسته و با انتقاد از مسئولان استان ، به شدت با برگزاری این سخنرانی مخالفت کردند .


پدر شهید مدافع حرم مازندران:

سخنرانی کرباسچی در ساری نباید برگزار شود/عده‌ای اقدامات عمروعاص گونه را در پیش گرفتند

پدر شهید مدافع حرم عبدالرحیم فیروزآبادی با اعلام اینکه آیا تاکنون نسبت به سخنرانی مسئوولی ما واکنش نشان دادیم، گفت: به‌دلیل توهین کرباسچی به شهدای مدافع حرم راضی به برپایی سخنرانی کرباسچی در ساری نیستیم.

ابراهیم فیروز آبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، درباره سفر کرباسچی به ساری اظهار کرد: همان‌های که در دوران تاریخ در برابر علی(ع) چکمه بی‌عدالتی به پا کردند امروز تلاش دارند که تاریخ را تکرار کرده و نسبت به خون شهدا و اقدامات آنها بی‌تفاوت بوده و حتی برخی مواقع پا را فراتر گذاشته و به جای دلجویی از خانواده شهدا نسبت به شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم توهین می‌کنند.

وی تصریح کرد: آن چیزی که برای مردم ما به خوبی مشخص شد هویت زشت و پلید افرادی است که رشادت شهدا و شهدای مدافع حرم را در حال حاضر درک نکرده و اقدام عمروعاص گونه را در پیش گرفتند تا به قول خودشان علی زمان را خانه‌نشین کنند، ولی مدافعان حرم نشان دادند که اینجا ایران هست و با کوفیان از زمین تا آسمان تفاوت دارند.

پدر شهید مدافع حرم عبدالرحیم فیروزآبادی خاطرنشان کرد: اقدامات و رشادت شهدای مدافع حرم نزد مردم ایران بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است، حرکت خودجوش مردم در مراسم شهدا نشان‌دهنده این موضوع است.

وی با اعلام اینکه اظهارات زشت و زننده کرباسچی نسبت به شهدای مدافع حرم قابل بخشش نیست، افزود: رایزنی برخی مقامات استانی برای دیدار با خانواده شهدا حرم و دلجویی از آنها حرکت خام و سرپوش گذاشتند بر حرکت مزبوحانه کرباسچی است.

فیروزآبادی با اعلام اینکه حضور کرباسچی در ساری توهین به شهدا و خانواده شهید مدافع حرم است، افزود: بنده به هیچ وجه نسبت به حضور کرباسچی در ساری رضایت ندارم و متولیان استانی باید نسبت به این موضوع واکنش جدی نشان دهند.

وی تاکید کرد: کرباسچی به اقدام برخواسته از جان شهدای مدافع حرم توهین کرد و این افراد تلاش دارند که اقدامات شهدای مدافع حرم در مبارزه با تکفیری‌ها را بی‌اثر و پایمال کنند.

پدر شهید مدافع حرم مازندران با اعلام اینکه آیا متولیان استانی سراغ دارند که ما تاکنون نسبت به سخنرانی و برگزاری محلفل انتخاباتی واکنش نشان دهیم، گفت: به دلیل توهین کرباسچی به شهدای مدافع حرم، حضور این فرد به عنوان سخنران مورد نقد جدی ما است و انتظار داریم که متولیان امر نسبت به این موضوع حساسیت‌های خانواده‌های شهدا مدافع حرم را جدی بگیرند.


همسر نخستین شهید مدافع حرم مازندران:

مگر استاندار مازندران نمی‌داند کرباسچی به شهدای مدافع حرم اهانت کرد؟/آرزوی دانه گندم ری به دل عمر سعد ماند

همسر سردار شهید اسماعیل حیدری نخستین شهید مدافع حرم مازندران با گله‌مندی از مسؤولان استانی با اشاره به اینکه مگر استاندار مازندران نمی‌داند مازندران 10 هزار و 400 شهید و شهدای مدافع حرم تقدیم انقلاب کرده است و کرباسچی را برای سخنرانی دعوت می‌کند،گفت: عمر سعد آمده بود در شهر ری حکومت کند اما آرزوی حکومت به اندازه دانه گندم در دلش مانده است.

زهرا غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اعلام اینکه حرف‌های کرباسچی سبب ناراحتی خانواده شهدا و دلسردی ما نسبت به واکنش مسؤولان شد، اظهار کرد: متأسفیم از مسؤولانی که اجازه می‌دهند کرباسچی برای سخنرانی تبلیغات انتخابات وارد مازندران شود.

وی با اشاره به اینکه ظاهراً مسؤولان ما پیام شهدا را درک نکردند، افزود: شهدا می‌گویند ما به ولایت لبیک گفته‌ایم همان‌طور که حضرت زینب(س) با تمام مصائب سختی‌ها را تحمل کرد تا پیام ولایت را به گوش جهانیان برساند.

همسر شهید سردار حاج اسماعیل حیدری اضافه کرد: غیرت پاسداران اجازه نداد لحظه‌ای سکوت کنند و در مقابل کشتار مردم مسلمان آرام بنشینند.

وی تصریح کرد: مسؤولان کشور فکر می‌کنند در دیپلماسی موفق بودند در حالی که چشم‌شان را در مقابل رشادت مردی‌های مدافعان حرم که در خارج از مرزهای کشور به شهادت رسیدند را بستند.

غلامی ادامه داد: وقتی دختر 9 ساله من وارد حرم حضرت رقیه(س) شد می‌گفت احساس می‌کنم این حضرت سر به روی پای من گذاشت و گفت زینب بابای تو برای ما به شهادت رسید.

وی اضافه کرد: حال مسؤولان استانی برای رسیدن به پست و مقام اینگونه جواب خانواده‌های شهدا را می‌دهند.

همسر شهید سردار حاج اسماعیل حیدری با گله‌مندی از مسؤولان استانی با اشاره به اینکه مگر استاندار مازندران نمی‌داند مازندران 10 هزار و 400 شهید و شهدای مدافع حرم تقدیم انقلاب کرده است و کرباسچی را برای سخنرانی دعوت می‌کند، خاطرنشان کرد: عمر سعد آمده بود در شهر ری حکومت کند اما آرزوی حکومت به اندازه دانه گندم در دلش مانده است.

وی افزود: حرف شهدا به مسؤولان این است بعد از ما شما برای حفظ دین و انقلاب چه کردید.

غلامی با بیان اینکه کرباسچی‌ها برای پست و مقام شماها وارد مازندران می‌شوند، اظهار کرد: کرباسچی‌ها دین، قیام عاشورا و ارزش اسلامی و ولایت را زیر پا می‌گذارند لازم است حرف خانواده شهدا به گوش مسؤولان برسد.

وی افزود: خانواده شهدا بیش از این باید در مقابل سخنرانی سخیف کرباسچی اقدام می‌کردند سکوت ما به‌خاطر ولایت بود تا در زمان انتخابات کشور چند قطبی نشود.

همسر شهید حیدری نخستین شهید مدافع حرم مازندران با اعلام اینکه آرامش کنونی کشور در گرو ایثارگری و به شهادت رسیدن شهداست، گفت: اگر فرزندان ما با آرامش پا از خانه بیرون می‌گذارند به خاطر شهادت همسران و برادران ماست که در سوریه، خانطومان و حلب به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: فرزندان شهدا همیشه باید چشم به راه پدرانی باشند که ندیدند و یا یاد و خاطر پدر را به گور می‌برند اما فرزندان مسؤولان در آرامش کامل هستند و این آرامش را مدیون شهدا هستند.

غلامی لبیک به فرامین ولایت فقیه را بر همه فرض دانست و گفت: ما خانواده شهدا اعلام می‌کنیم اگر فردی پشت ولایت فقیه را خالی کند خدا او را ریشه‌کن کند.


پدر شهید کمالی:
سخنرانی کرباسچی در ساری توهین به خانواده شهدای مدافع حرم است/ مسؤولان نسبت به لغو سخنرانی کرباسچی اقدام کنند

پدر شهید مدافع حرم شهید کمالی خانواده‌های شهدای مدافع حرم مخالف حضور کرباسچی در ساری هستند و سخنرانی وی در مرکز مازندران توهین به خانواده‌های شهدا است، گفت: هرکسی بخواهد به شهدای مدافع حرم توهین کند قطعاً از سوی مردم سیلی خواهد خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، غلامحسین کرباسچی که چندی پیش در ستاد انتخاباتی روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به شهدای مدافع حرم توهین کرده بود، فردا یکشنبه ساعت 18 در سالن سیدرسول حسینی ساری به سخنرانی می‌پردازند که این مسأله مورد انتقاد خانواده‌های شهدای مدافع حرم و شهدای خان‌طومان سوریه قرار گرفته است.

پدر شهید کمالی در خصوص سفر کرباسچی به ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اظهار کرد: خانواده‌های شهدای مدافع حرم مخالف حضور کرباسچی در ساری هستند و سخنرانی وی در مرکز مازندران توهین به خانواده‌های شهدا است.

قربان کمالی با بیان اینکه از دادستان مرکز مازندران و فرمانده انتظامی مازندران خواستار جلوگیری از سخنرانی کرباسچی در ساری هستیم، افزود: از مسؤولان انتظار داریم قاطعانه نسبت به سخنرانی این فرد توهین‌کننده به جایگاه شهدای مدافع حرم در ساری برخورد کنند.

* مسؤولان نسبت به لغو سخنرانی کرباسچی در ساری اقدام کنند

وی با بیان اینکه درخواست خانواده‌های شهدا از مسؤولان این است تا نسبت به لغو سخنرانی کرباسچی در ساری اقدام کنند، ادامه داد: کرباسچی مفسد اقتصادی است و چند روز پیش به شهدای مدافع حرم توهین کرد و وی لیاقت حضور در شهری که چندین شهید در راه دفاع از حرم اهل بیت داده است را ندارد.

پدر شهید مدافع حرم شهید کمالی با بیان اینکه بنده اعلام آمادگی کردم تا خود و فرزندم برای دفاع از حرم اهل بیت به سوریه اعزام شویم، گفت: هرکسی بخواهد به شهدای مدافع حرم توهین کند قطعاً از سوی مردم سیلی خواهد خورد.

به گزارش فارس، در پی خبر حضور کرباسچی در ساری، جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم ساری با حضور کرباسچی توهین کننده به رزمندگان و شهدای مدافع حرم اعلام مخالفت کردند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

علی 24 ارديبهشت 1396
42
17
پاسخ
دورد بر خانوادهای شهدا و شهدای مدافع حرم
ساروی 24 ارديبهشت 1396
39
15
پاسخ
جان ها فدای شهدای مدافع حرم
سواد کوهی 24 ارديبهشت 1396
27
26
پاسخ
استاندار خودش تفکر کرباسچی را دارد باید بسوزیم و بسوزیم ما همه سگ در خونه عمه سادات هستیم کرباسچی غارت گر بیت المال چه می داند عشق به بچه های زهرا چه حالی داره ای کاش ما هم با مدافعان حرم مشهور بشیم ا...
پاسخ ها به این نظر
هموطن 24 ارديبهشت 1396
هم استانی بزرگوار جدا از مباحث سیاسی این روزها که دل مشغولی خیلی ها شده ، برای ابراز ارادات و تعلق به ائمه سادات نه " عمه سادات " ادبیات مناسب فراوان است . " سگ در خونه عمه سادات " یعنی چی ؟ قدری تفکر
وحید 23 ارديبهشت 1396
با سلام خدمت آقای سوادکوهی
لطفا در خصوص استفاده از کلمات خصوصا حیوانات ،دقت فرمایید.ما همه فداییان حضرت زینب (ع) هستیم و خواهیم بود(البته اگه لایق باشیم).
سواد کوهی 24 ارديبهشت 1396
13
14
پاسخ
حضور ابر نجومی بگیر در ستاد روحانی خدا بخیر بکنه دیگر اب را بر روی ما می بندن اقای روحانی برای گرفتن دو میلیون وام یک سال دویدم هیچ بانکی به من وام نداد چرا دروغ می گویی
سواد کوهی 24 ارديبهشت 1396
19
9
پاسخ
دفاع از حریم عمه سادات واجب عینی هست اقای کرباسچی اگر مدافعان حرم نبودند شما الان دست داعشیها بودیدی با............. حرم سرا درست می کردند اگر دین ندارید ازاد مرد باشید این قدر خون به دل فرزندان شهدا نکید اگر سید ما اشاره ای بنماید شما زالو صفتها رو به زباله دان تاریخ خواهیم فرستاد
مظلومی 24 ارديبهشت 1396
23
9
پاسخ
درود بر خانواده شهدا .جلو گیری سخنرانی این حداقل تنبیه است
محمد ط 24 ارديبهشت 1396
20
10
پاسخ
با عرض سلام خدمت همه شهداي مدافع حرم ما بسيجيان وپيروان ولايت تا جان داريم نميگذاريم اين ادمهاي بي خاصيت سر بلند كنند هنوز صبر نموده تا ان شاالله راهشان را پيدا كنند در غير اينصورت انان را نابود وبه زباله دان تاريخ خواهيم راند به اميد سربلند ي نظام جمهوري اسلامي ايران
بسیجی خادم تفکر ولایی 24 ارديبهشت 1396
25
10
پاسخ
مقام معظم رهبری : ((مدافعین حرم در زمان حیات خود از اولیا الله هستند))
کسانی که این را نمی فهمند لیاقت حضور در بین مردم راندارند انشا الله خداوند انتقام شهدای مدافع حرم را از آنها خواهد گرفت 0
نا شناس 23 ارديبهشت 1396
17
8
پاسخ
افرين به غيرت اين خانواده هاي شهداي مدافع حرم

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی