.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
دادستان عمومی و انقلاب بابلسر؛
دستگیری ۲ کارمند به اتهام جعل و موادمخدر در بابلسر
به گزارش شمال نیوز:دادستان عمومی و انقلاب بابلسر از دستگیری دو تن از کارمندان یکی از ادارات دولتی این شهرستان به جرم ساخت مهر جعلی و مواد مخدر خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،محسن نوروزی اظهار داشت: طبق گزارش واصله از یک اداره دولتی در شهرستان بابلسر، ساخت مهر  جعلی توسط دو پرسنل اداره مذکور، به این دادستانی گزارش و موضوع مربوطه در دستور کار قضایی قرار گرفت و متهمین دستگیر شدند.

نوروزی تشریح کرد: از داخل اتومبیل این افراد، مقدار ۲۷ گرم تریاک، ۶ گرم شیره تریاک و مقدار یک و نیم لیتر مشروبات الکلی دست ساز، آلات استعمال مواد مخدر همراه با مهرهای اداری این سازمان کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بابلسر اظهار داشت: به محض دستگیری، متهمین اقدام به پرداخت دو فقره چک هر یک به مبلغ یکصد میلیون ریال به عنوان رشوه به مأمورین انتظامی نمودند که موارد مذکور بلافاصله صورتجلسه و دو فقره چک ضبط شد.

نوروزی با اشاره به این مطلب که علاوه بر موارد یاد شده، اتهام اخذ رشوه به مبلغ ۸۲ میلیون ریال نیز به متهمین تفهیم شده است، خاطرنشان کرد: متهمین با قرار قانونی به زندان معرفی شده و پرونده در مرحله تحقیق قرار دارد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی