.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
برای نامزدی در انتخابات شورای اسلامی قائم شهر ؛
استعفای « شیرسوار » از مدیرعاملی سازمان آتش نشانی قائم شهر
شمال نیوز : محمدعلی شیرسوار فرزند سردار نامی لشکر ویژه 25 کربلا شهید حاج جعفر شیرسوار، به‌دلیل حضور در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قائم‌شهر از ادامه کار در سازمان آتش‌نشانی این شهر استعفا داد.....
استعفای « شیرسوار » از مدیرعاملی سازمان آتش نشانی قائم شهر شمال نیوز :  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قائم‌شهر برای کاندیداتوری در انتخابات شورای اسلامی شهر از مسؤولیت خود استعفا کرد.

به گزارش شمال نیوز ، محمدعلی شیرسوار فرزند سردار نامی لشکر ویژه 25 کربلا شهید حاج جعفر شیرسوار، به‌دلیل حضور در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قائم‌شهر از ادامه کار در سازمان آتش‌نشانی این شهر استعفا داد.

وی با 13 سال سابقه در دوائر مختلف شهرداری قائم‌شهر، مسؤولیت‌هایی چون مسؤول درآمد، مسؤول روابط عمومی و مسؤول کارگزینی، مشاور عالی شهردار و مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی را تجربه کرده و هم‌اکنون در حال اخذ مدرک دکتری علوم سیاسی است.

در متن استعفای محمد علی شیر سوار آمده است :

: نظر به اهمیت انتخابات پیش روی شورای اسلامی شهر در نظارت و تصمیم‌گیری‌های شهری، با اراده شخصی عزم ورود به این عرصه مهم و تأثیرگذار را دارم لذا با درنظر گرفتن حفظ شأن و جایگاه کارکنان شهرداری و سازمان‌های تابعه که در جبهه اول خدمت‌رسانی هرگز به چشم نیامده‌اند و استفاده بهینه نیروی انسانی و استعدادهای بالقوه و نیز احساس وظیفه در برابر آرمان‌های اولیه انقلاب و همچنین کادرسازی نیروی انسانی که مدنظر مقام معظم رهبری‌ست، قصد حضورم در آن عرصه یا الگوگیری از کسانی که در تحول جامعه نقش مثبت داشته و دارند، است.

آنچه که مرا در این راه پرمخاطره مصمم کرده لزوم شنیده شدن حرف‌ها و دردهای مردمی‌ست که شنوندگانی باید آن را بشنوند ولی نمی‌شنوند که این حضور بدون شک اسباب و لازمه قانونی آن استعفا و کناره‌گیری رسمی از مسؤولیت فعلی‌ام بوده که تبلور آن در حماسه و رشادت آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سید 2 فروردين 1396
0
1
پاسخ
محمد علس شیرسوار رای اول قائم شهر است . درود بر پدر قهرمانش

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی