.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
دکتر کتابچی خبر داد ؛
احداث بیمارستان بزرگ مرجع شمال کشور در مازندران
شمال نیوز : رئیس مرکز بین‌المللی علوم اعصاب با اشاره به کمک خیر جویباری برای ساخت مرکز ملی اعصاب شمال کشور در استان گفت: بیمارستان بزرگ مرجع شمال کشور در جویبار احداث می‌شود.....
احداث بیمارستان بزرگ مرجع شمال کشور در مازندران

شمال نیوز :  رئیس مرکز بین‌المللی علوم اعصاب با اشاره به کمک خیر جویباری برای ساخت مرکز ملی اعصاب شمال کشور در استان گفت: بیمارستان بزرگ مرجع شمال کشور در جویبار احداث می‌شود.

به گزارش شمال نیوز ، دکتر سید ابراهیم کتابچی  در جمع خبرنگاران در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری اظهار داشت: متعاقب جلسات گذشته که قرار است با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان، مرکز جراحی مغز و اعصاب در استان تایید شده بود،جلسه‌ای با حضور برادر شهید فکوری خیر جویباری برگزار شده و تصمیمات خوبی حاصل شد.

وی افزود: برای توسعه و پیشرفت بخشی به جراحی مغز و اعصاب و علوم عصبی فعالیت‌های مطلوبی در مازندران صورت گرفته و اکنون بیمارستان امام خمینی(ره) ساری مرکز تخصصی مغز و اعصاب مازندران شده است.

این جراح متخصص مغز و اعصاب ایران با اشاره به اینکه توافق کلی برای احداث بیمارستان بزرگ مرجع شمال کشور در جویبار صورت گرفته است، تصریح کرد: در این بیمارستان شهید فکوری جویبار که توسط برادر شهید فکوری احداث و تجهیز خواهد شد، امکانات درمانی در سطح وسیع پیوند کلیه، اوره، چشم، قرنیه انجام می‌شود.

کتابچی با بیان اینکه مرکز علوم اعصاب، مرکز پیوند اعضا و مرکز جراحی قلب و پیوندی قلب در جویبار برای شمال کشور خدمات دهی می‌کند، افزود: قرار است این پروژه سال آینده تکمیل و بهره‌برداری شود.

وی با اشاره به اینکه بخش مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تکمیل بیمارستان شهید فکوری جویبار به بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعصاب تبدیل می‌شود، گفت: با اجرای این مهم جراحی عروق اعصاب، جراحی ستون فقرات و جراحی جمجمه علاوه بر ساری در جویبار نیز انجام می‌شود.ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی