.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
حقوق ۲۴ میلیونی آرمان زدایی از پیکر انقلاب

شمال نیوز: از اولیاء دین آموخته ایم که بر گردانندگان حکومت اسلامی لازم است برای همدردی با فقرا امت سادگی و زهد پیشه کنند و با اشرافی گری و تجمل خواهی حتی از دارایی های شخصی خود نمک بر زخم پیادگان و نیازمندان نپاشند!


مضافا آنکه دولتمردان پاستور نشین و مجلسیان بهارستانی بدانند جایی که مردم بخاطر تنگناهای معیشتی و تورم اقتصادی نان خود را با خون دل و محنت ایام فراهم می کنند و به سیلی صورت خود را سرخ می دارند از پیشنهاد تا تصویب حقوق خودخواهانه ۲۴ میلیونی به وضوح موجب سلب اعتماد عمومی و وداع با آرمانهای مردم محروم و انقلابی است.


مردم می پرسند خروجی مدیرانی که با خام فروشی نفت و صادرات سرمایه های خدادادی مملکت را اداره می کنند و هنوز در مدیریت بخشهای مختلف عاجزند چه دستاوردی برای مردم محروم و جوانان بی کار ایجاد کرده اند که بر طول و عرض حقوق خود می افزایند؟


شاید اگر مسند نشینان مجلسی و دولتی نمی از یم دردهای بخش رنجور خصوصی ایران را درک می کرد که با سیلی واردات بی رویه و حمایت ناچیز به پیش می رود هرگز برای جلوس ملوکانه بر اریکه قدرت حقوق نجومی تمنا نمی کرد.


به واقع می توان گفت که مردم ایران به نگاه فراخ و طبع بلند مشهورند و روزی اگر خدمت نجومی در حق پا برهنگان و سایر مردم ببینند با حقوق نجومی مخالفتی ندارند هر چند که در فرهنگ انقلاب بیت المال آبشخور زراندوزی نیست و مراعات و همنوایی با اضعف مردم بر مسئولان فرض و لازم است.

- اگر تصدی مسئولیت و وقت گذاشتن در کار دولتی برای دولتمردان ما با حقوق های متعارف و عادی نمی صرفد، مردم اجباری به صدارتشان ندارند، همین بهتر که بروند و با طیب خاطر به تجارت خانه ها و شرکت هایشان برسند و فضای خدمت را به جوانان جهادی و انقلابی و بی ادعا و کم توقع بسپارند!

امید گلزاری


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی