.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
آیت الله هاشمی مرد دیانت و سیاست بود
نماینده ولی‌فقیه در مازندران از آیت‌الله هاشمی به‌عنوان روشنفکر دین‌دار، مرد فرهنگ و دانش یادکرد و گفت: وی مرد دیانت و سیاست بود.

به گزارش شمال نیوز، آیت‌الله نورالله طبرسی صبح پنجشنبه در مراسم گرامیداشت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت در مصلا ساری اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی شخصیت دینی، قرآنی و روحانی داشت و جزو اولین‌هایی بود که در دوران خفقان طاغوت از حضرت امام راحل تبعیت کرد.

وی گفت: یکی از شخصیت‌های تأثیرگذار در عرصه سیاسی مرحوم آیت‌الله هاشمی بوده است و دانشنامه قرآن و تفصیل موضوعی قرآن کریم ازجمله اقدامات وی بوده است.

وی عنوان کرد: در دورانی که حضرت امام راحل تنها بود افرادی مانند مقام معظم رهبری و آیت‌الله هاشمی از وی پیروی و حمایت کردند و دین‌باوری و خداباوری سبب تبعیت آنان از مرجع تقلید زمان شده است.

امام‌جمعه ساری، درباره شخصیت سیاسی آیت‌الله هاشمی گفت: امثال افرادی نظیر هاشمی، بهشتی و مطهری روشنفکر دین‌دار بوده‌اند

آیت‌الله طبرسی، بابیان اینکه دنیا جای ماندن نیست بلکه جای توشه گرفتن است گفت: همان‌گونه که حیات قانون است، مرگ نیز قانون الهی است.

وی با تأکید بر انجام اعمال خوب و مناسب در دنیا اظهار داشت: مرگ بر سه قسم شامل مرگ سفید، سیاه و سرخ است.

آیت‌الله طبرسی بابیان اینکه نام هاشمی دربود و نبود کشور جاوید خواهد ماند گفت: نقش وی در دوران انقلاب و پس از آن برجسته بوده است و در جاهای حساس و پیچ های خطرناک، همواره یاور رهبری بوده است./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی