.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
همه حواشی یک نمایشگاه غیر قانونی ؛
از خلف وعده یک فرماندار تا پیگیری های قانونمند استاندار مازندران
شمال نیوز : استاندار مازندران و مدیران ارشد استان ، اما نوار بی تدبیری فرماندار قائم شهر را قیچی کردند و بر حمایت از تولید کنندگان مبلمان استانی بر جلوگیری از برگزاری این نمایشگاه غیرقانونی تاکید کردند .....

شمال نیوز : حمایت از  یک اقدام غیرقانونی آنهم توسط نماینده عالی دولتی که همواره شعارش قانونمندی است بسیار عجیب و غیر قابل باور است اما این اتفاق متاسفانه در استان مازندران رخ داده و یک فرماندار علی رغم اطلاع از غیرقانونی بودن برگزاری یک نمایشگاه و تذکرات مکرر بزرگان بازار و دلسوزان استان بنا بر دلایلی که هیچگاه برای همگان روشن نشد بر روی واقعیات چشم بست و مور قانون عمل نکرد .

به گزارش شمال نیوز ، ماجرا از آنجا شروع شد که سایت نمایشگاهی قائم شهر که با اعتبارات دولتی و در زمین اعطایی دولت آغاز بکار کرد در سلسله اقدامات غیر قانونی نسبت به برگزاری نمایشگاههایی نمود که آخرین آن نمایشگاه مبلمان منزل بوده است .

این نمایشگاه که حتی در تقویم نمایشگاه استان جای نداشته با بوق و کرنا به اطلاع رسانی پرداخته و از مسیر اصلی خود که تنها مجاز به نمایش اجناس بوده دور شده و متاسقاته با تکرار تخلفات گذشته به محلی برای فروش مبلمان تبدیل شده است .

در حالی که ماهیت برگزاری نمایشگاه صراحتا بر محلی برای نمایش و رونمایی از جدیدترین محصولات تولیدی دلالت دارد و هرگونه فروش و صدور صورتحساب را مغایر قانون تلقی می کند .

در پی آغاز تبلیغات و اطلاع بزرگان بازار استان ، واکنش شدید به برگزاری این نمایشگاه غیرقانونی هم آغاز شد و در اولین اقدام نشستی با فرماندار قائم شهر به عنوان نماینده عالی دولت در این حوزه برگزار و موارد تخلف به وی گوشزد شد . هرچند این فرماندار علی رغم ارائه موارد قانونی هیچگونه اقدامی در راستای ممانعت از برگزاری این نمایشگاه غیرقانونی برنداشت حتی در کمال تعجب از برگزار کنندگان آن حمایت نیز کرد .

معترضان که از فرماندار دولت تدبیر و امید برای اجرای قانون « ناامید » شدند با برگزاری تجمع اعتراض آمیز در مقابل این نمایشگاه اعتراض شدید خود را به بی قانونی ها در این شهرستان اعلام کردند و حتی دامنه اعتراضات به مقابل استانداری مازندران کشیده شد .

استاندار مازندران و مدیران ارشد استان ، اما نوار بی تدبیری فرماندار قائم شهر را قیچی کردند و بر حمایت از تولید کنندگان مبلمان استانی بر جلوگیری از برگزاری این نمایشگاه غیرقانونی تاکید کردند .

مدیران ارشد استان و در راس آن استاندار مازندران و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران قول مساعد داد تا ضمن جلوگیری از این گونه نمایشگاههایی که با روح توسعه اقتصادی مازندران منافات دارد با متلخفان در هر رده مدیریتی که باشند برخورد خواهد نمود .

این سخنان استاندار بارقه امید را در دل تولید کنندگان بومی مبلمان استان و دیگر اصناف و بازاریان استان روشن کرد و نوید بخش قوام و اجرای اقتصاد مقاومتی در مازندران شد .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

میلاد 23 دي 1395
28
10
پاسخ
از قدیم گفتند که آدم پا به سن میذاره به فکر قبر و قبامت میفته . حالا این فرماندار موی و ابرو سفید چرا پا روی وجدانش میذاره معلوم نیست . چه رابطه ای با این نمایشگاه غیرقانونی داره معلوم نیست . چرا به اقتصاد شهر و استان ضربه مبزنه معلوم نیست . معلوم نیست
مازندرانی 23 دي 1395
25
15
پاسخ
فرماندار بی تدبیر اندار بی تدبیر باعث کاهش رای آقای روخراج باید گردد . استاندار محترم نباید اجازه دهد تا یک فرماندار بی تدبیر باعث کاهش رای آقای روحانی در انتخابات آینده شود . من که از طرفداران دولت هستم به شدت از این اقدم فرماندار انتقاد دارم و روی رای دادن یا ندادن به روحانی تامل می کنم .
پاسخ ها به این نظر
قائمشهری 23 دي 1395
موافقم.این آقا که نماینده دولت باشه با بی تدبیریاش و رفتاراش مردم به دولت و عملکرد دولت هم بدبین میشن.آقای استاندار به فکر باشید
ناشناس 23 دي 1395
18
14
پاسخ
احسنت بر استاندار .استاندار محترم بار دیگه تدبیر تو نشون بده و فرماندار بی تدبیر قائمشهر و عزل کن.این فقط یه گوشه از بی تدبیری های فرماندار بود
رها 23 دي 1395
13
10
پاسخ
نامرد
اگر واقعا راست می گید برین جلوی برپایی نمایشگاه های فروش مسفیم مبل رو از مصلی ! بابل گرفته تا سوله در ساری و رامسر بگیرید .
تو فقط با قائمشهر مشکل داری . قائمشهری ها نیمزارن شما ساروی نمایشگاه رو منتقل کنید
نا شناس 22 دي 1395
16
0
پاسخ
خوب وقتی مبلمانی که در نمایشگاه با بهترین کیفیت نصف قیمت فروشگاه ها ست چرا باید بخاطر زر اندوزی عده ای جلوی برگزاری نمایشگاه گرفته شود . اگر معترضین تولید کننده هستند در نمایشگاه شرکت کنند و اگر جزو مغازه داران دلال هستند سکوت کنند
صمد راشدی 23 دي 1395
7
2
پاسخ
باکمال دوستان بجای بحث جدل بی جا به مسایل اصلی هما ن معیشت واشتغال است بپر دازند

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی