.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

سقوط کوهنورد لهستانی از ارتفاعات دماوند
یک کوهنورد لهستانی پس از صعود به قله دماوند، هنگام بازگشت در ارتفاعات بالای پناهگاه بارگاه سوم به دلیل نامعلومی سقوط کرد.
به گزارش شمال نیوز به نقل از سفیر هراز، بنا به گزارش انجمن پزشکی کوهستان ایران، یک کوهنورد لهستانی در قالب تیمی چهار نفره پس از صعود به قله دماوند، هنگام بازگشت در ارتفاعات بالای پناهگاه بارگاه سوم به دلیل نامعلومی سقوط کرد و دچار ضربدیدگی مچ پای راست شد.

 

گفتنی است این کوهنورد بلافاصله با کمک همنوردان خود به بارگاه سوم منتقل و وقوع این حادثه به بخش جست‌وجو و نجات فدراسیون، امداد و نجات کوهستان هلال احمر و مسؤول قرارگاه پلور اطلاع داده شد.

 

بنا بر این گزارش در ابتدا تصمیم به پرواز هلی‌کوپتر امداد جهت انتقال مصدوم گرفته شد اما با توجه به شرایط پرواز ممنوع در تهران به دلیل مراسم تشییع جنازه و همچنین هوای نامساعد بارگاه سوم، بارش برف و متغیر بودن هوا، انتقال با هلی کوپتر امداد لغو شد.

 

در پایان یک تیم از امدادگران کوهستان هلال احمر جهت انتقال مصدوم به بارگاه سوم اعزام شد و در آنجا نیز با توجه به شرایط غیراورژانسی مصدوم و حمایت‌های خوب یک تیم سه نفره از کوهنوردان اصفهان، انتقال کوهنورد حادثه دیده به امروز موکول شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی