.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
بعد از مراسم تشییع ؛
دلنوشته نماینده بابل برای مرحوم آیت الله هاشمی
شمال نیوز : یکسال از آخرین دیدارم با اسطوره انقلاب گذشت! زمانی که در مسئولیت سفیر جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان در قالب سفر رئیس جمهور این کشور به تهران، به دیدار آیت الله هاشمی رفسنجانی رفتیم. افسوس که برای دیدار مجدد با آن مرحوم که مدتی بود در برنامه داشتم، تعجیل نکردم!

شمال نیوز: یکسال از آخرین دیدارم با اسطوره انقلاب گذشت! زمانی که در مسئولیت سفیر جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان در قالب سفر رئیس جمهور این کشور به تهران، به دیدار آیت الله هاشمی رفسنجانی رفتیم. افسوس که برای دیدار مجدد با آن مرحوم که مدتی بود در برنامه داشتم، تعجیل نکردم!

علی نجفی ،امروز يك بار ديگر ملت ايران درخشيد و تهران به كانون توجهات بين المللی تبديل شد. امروز چشمان بسياری در دنيا به تهران دوخته شد.

امروز جمعيت انبوهی از مردم و مسئولين از سراسر كشور و از طيف‌های مختلف سياسی به دانشگاه تهران آمدند تا وحدت و همبستگی ملی را به رخ جهانيان بكشند!

امروز جمعيت ميليونی مردم را در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران و خيابان های اطراف ديدم كه حتی ساز و كارهای ويژه برای ورود مسئولين به داخل اين دانشگاه از جمله براي اينجانب و همكارم علی مطهری و چهره هائی همچون وزرای نفت، اقتصاد و دارائی، ارتباطات و فنآوری ارتباطات، ورزش و امور جوانان و برخی از سرداران سپاه، موثر نشد!

امروز ملت ايران وداع غمگنانه رهبر معظم انقلاب با رفيق و همسنگر ديرينش را سوگمندانه به نظاره نشستند!

امروز تاريخ فراز و نشيب انقلاب و پژواك صدای بنيانگذار فقيد آن و صبوری رهبری معظم و مظلوميت برخی از ياران انقلاب و عزم و اميد مردم، چقدر قابل احساس بود!

امروز هاشمی رفت ولی ملت پابرجاست با انديشه‌ها و آرمانهای بلند امير دلاور و مظهر اعتدال!

علی نجفی،نماينده شهرستان بابل


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی