.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان خبر داد؛
کارت زرد ستاد خدمات سفر نوروزی به 14 مرکزاقامتی و پذیرایی مازندران
شمال نیوز/ عیدانه 3 : دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران گفت که همسو با اجرای اقدامات نظارتی تاکنون به 14 مرکز اقامتی و پذیرایی استان تذکر داده شده است .

شمال نیوز/ عیدانه 3 : دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران گفت که همسو با اجرای اقدامات نظارتی تاکنون به 14 مرکز اقامتی و پذیرایی استان تذکر داده شده است .

به گزارش شمال نیوز، دلاور بزرگ نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود : هفت مورد تذکر به مراکز اقامتی و هفت مورد دیگر هم به مراکز پذیرایی داده شد تا استانداردهای لازم را در پذیرایی از مسافران نوروزی رعایت کنند .

وی ادامه داد : دفاتر خدمات مسافرتی مازندران از مجموعه هایی هستند که با توجه به حسن انجام وظایف تاکنون تذکری دریافت نکرده اند.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران نظارت بر فعالیت و نحوه ارائه خدمات به مسافران نوروزی را از وظایف تعریف شده ستاد خدمات سفر استان برشمرد و گفت : در دو روز گذشته 13 مرکز اقامتی ، پذیرایی و دفاتر خدمات مسافرتی مازندران هم به خاطر رعایت استانداردهای لازم و تکریم مسافران نوروزی تشویق شدند .

وی افزود : در مجموع 273 مورد بازدید نظارتی نوروزی در این مدت از مراکز اقامتی ، رستوران ها ، واحدهای پذیرایی ، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و کمپ ها انجام شد.

بر اساس آمار رسمی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران ، تاکنون حدود یک میلیون مسافر در مراکز اقامتی استان مستقر شدند .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی