.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
پیام محسن رضایی به مناسبت نوروز

یادداشت محسن رضایی به مناسبت نوروزدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن تبریک عید نوروز  به تمامی هموطنان، سالی پر برکت را برای ایرانیان آرزومند شد.

به گزارش شمال نیوز در این یادداشت آمده است:

در نیاکان ما نوشدن و شکوفایی طبیعت را به‌عنوان آغاز سال و شروع یک دوره دیگر از زندگی انتخاب کرده‌اند. آن‌ها نشان دادند كه انسان و طبیعت هردو در نوروز نو می‌شوند. از طرف دیگر توجه به نوروز نشان‌دهنده باور و اعتقاد به توحید است. یعنی که نظام هستی از آدم تا عالم از یک قانون و قاعده تبعیت می‌کند.

بنده امیدوار هستم که ماهم خود را در این ایام نو کنیم. از خودخواهی و تکبر دست‌برداریم و خانه دل را بتکانیم تا فرصت‌هایی که خدای متعال به ما می‌دهد را دلیل بر مهربانی او بدانیم و نه حقانیت خودمان.

باچندجمله‌ای از زبان امام (ره) در یکی از پیام‌های نوروزی ایشان دعا کنيم که:

"خدایا در این سال ما را به تكاليف خودمان آشنا كن. ما را به وظايفي كه با اين ملت داريم آشنا كن. خدمت ما را پيش خودت كه خدمت به این‌ها خدمت به تو است، اين را بپذير. دين و دنياي ما را حفظ كن.
اين سال را مبارك كن بر همه قشرهاي ملت ما. خدايا! دل‌های این‌هایی كه مخالف با اين جمهوري هستند، اين دل‌های این‌ها را برگردان، تو مقلب‌القلوب هستي. این‌ها را برگردان. "

از خداوند متعال می‌خواهم امنیت و آرامشی که از برکات نظام مقدس اسلامی و در سایه هدایت عالمانه مقام معظم رهبری به دست آمده است، مستدام باشد. دل‌های نژند به صافی ایمان و شفای الهی و عبرت تاریخ دل‌های سالمی شود. مشکلات مردم ازجمله بیکاری و رکود و گرانی باهمت همگانی برطرف و رفاه و سعادت و تندرستی برای آحاد مردم عزیز کشورمان باشد.

خدایا قلب ما را به نور معرفت خود روشن کن. خدايا " ارني الاشيا كما هي". بارالها حال ملت ما را همیشه احسن الحال بگردان.

محسن رضایی
/350


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی