.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیرکل هواشناسی مازندران خبر داد:
سامانه بارش‌زا دوشنبه آتی وارد مازندران می‌شود‌
شمال نیوز: مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش محسوس دما در استان در روزهای پایانی امسال گفت: سامانه بارش‌زا دوشنبه آتی وارد مازندران می‌شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش محسوس دما در استان در روزهای پایانی امسال گفت: سامانه بارش‌زا دوشنبه آتی وارد مازندران می‌شود.

نوربخش داداشی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مازندران از استان‌های سرسبز شمالی بوده که سالانه میزبان بسیاری از گردشگران و مسافران داخلی و خارجی است.

وی افزود: هوا در تعیین مقصد مسافران بسیار مهم بوده و در استان‌های شمال و مازندران باید مسافران به پیش‌بینی‌ها و هشدارهای هواشناسی توجه کنند.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: سامانه سرد بارش‌زا از روز سه‌شنبه تا شب گذشته در استان بوده و شاهد بارش برف و باران بودیم. این سامانه از صبح امروز از استان خارج شد و شاهد هوای صاف هستیم.

وی افزود: هوای استان تا روز یکشنبه صاف است اما از روز دوشنبه با ورود جریانات سرد شمالی شاهد بارندگی و کاهش دما خواهیم بود. روز سه‌شنبه نیز هوای استان ابری و نیمه‌ابری خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: در ارتفاعات و مناطق کوهستانی برف همچنان بر زمین نشسته که مسافران باید نسبت به تجهیزات خودرویی و وسایل گرمایشی اقدام کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی