.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران + تصاویر
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران همزمان با دومین روز هفته ناجا در ستاد نیروی انتظامی مازندران برگزار شد.(ادامه)
۱۳۰ برنامه در هفته ناجا اجرا می شود
فرمانده انتظامی مازندران، از اجرای ۱۳۰ برنامه در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و انتظامی در هفته ناجا در این استان خبر داد.(ادامه)
شمال نیوز : معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با تکذیب خبر گروگانگیری در ساختمان فرمانداری ساری این عملیات پلیسی را یک مانور تمرینی از سوی پلیس برای ارتقای آمادگی در مقابله با تهدیدات اعلام کرد..... گروگانگیری در ساختمان فرمانداری ساری تکذیب شد
شمال نیوز : معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با تکذیب خبر گروگانگیری در ساختمان فرمانداری ساری این عملیات پلیسی را یک مانور تمرینی از سوی پلیس برای ارتقای آمادگی در مقابله با تهدیدات اعلام کرد.....(ادامه)
وداع کارکنان ناجا مازندران با پیکر شهید گمنام+تصاویر
مراسم وداع با پیکر مطهر یک شهید گمنام صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی مازندران برگزار شد. (ادامه)
طرح های دریا در مازندران شناسنامه دار شدند
فرمانده انتظامی مازندران، با اشاره به شناسنامه دار شدن طرح های دریا در استان، ساماندهی واحدهای صنفی سواحل و ایستگاه های فرهنگی را از برنامه های تابستانه اعلام کرد.(ادامه)
قرارگاه نوروزی پلیس در ساری افتتاح شد
قرارگاه نوروزی پلیس با حضور فرمانده انتظامی مازندران و سایر مسئولان در ساری افتتاح شد.(ادامه)
کشف 550 هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران گفت: 550 هزار نوع مواد محترقه غیرمجاز در آستانه چهارشنبه سوری در مازندران کشف و برخی از اماکن فروشندگان مواد محترقه هم پلمپ شد.(ادامه)
توقیف خودرو سمند با 74 میلیون ریال خلافی در گلوگاه
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گلوگاه از توقیف یک دستگاه خودرو سواری سمند با 74 میلیون ریال خلافی و جریمه پرداخت نشده خبر داد .(ادامه)
رئیس پلیس نظارت بر اماکن نیروی انتظامی مازندران گفت: الارداران مازندران تا پایان صفرمهلت دارند درخواست مجوز الکترونیکی خود را ارسال کنند.
توصیه اماکن انتظامی مازندران به تالارداران
رئیس پلیس نظارت بر اماکن نیروی انتظامی مازندران گفت: الارداران مازندران تا پایان صفرمهلت دارند درخواست مجوز الکترونیکی خود را ارسال کنند. (ادامه)
معاون اجتماعی نیروی انتظامی مازندران گفت که یکی از 2 متهم حمله کننده با سلاح شکاری به یکی از عزادران حسینی هیات علقه ساری دستگیر شد و در بازداشت به سر می برد. عامل حمله به هیات عزاداری ساری دستگیر شد
معاون اجتماعی نیروی انتظامی مازندران گفت که یکی از 2 متهم حمله کننده با سلاح شکاری به یکی از عزادران حسینی هیات علقه ساری دستگیر شد و در بازداشت به سر می برد.(ادامه)
شمال نیوز: فرماندار ساری از شناسایی فرد حمله کننده به یک هیات مذهبی این شهرستان خبر داد و گفت که عامل حمله یکی از اراذل و اوباش منطقه است .

حسین زادگان: حمله کننده به هیات مذهبی از اوباش منطقه است/ هویت فرد تیرانداز شناسایی شد
شمال نیوز: فرماندار ساری از شناسایی فرد حمله کننده به یک هیات مذهبی این شهرستان خبر داد و گفت که عامل حمله یکی از اراذل و اوباش منطقه است . (ادامه)
آمادگی پلیس مازندران برای استقرار 24 نگهبان در بانک ها
رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی مازندران گفت: نیروی انتظامی مازندران آمادگی دارد برای بانک های مادر به صورت 24 ساعته نگهبان مستقر کند.(ادامه)
مازندران رتبه دوم کشور در کاهش تصادفات جاده ای را کسب کرد
فرمانده انتظامی مازندران گفت: در 5 ماهه اول امسال در موضوع کاهش کشته های ناشی از تصادفات مازندران رتبه دوم کشور را کسب کرده است.(ادامه)
انتقاد پلیس مازندران از برپایی چادرهای عزاداری در خیابان
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران با انتقاد از احداث چادرهایی که اغلب جوانان در ایام محرم برپا می کنند، تصریح کرد: برپایی این چادرها سبب خالی شدن مساجد و حسینیه‌ها شده و از آنجایی که این چادرها دائم نیستند و خطراتی همچون آتش سوزی ممکن است اتفاق بیفتد و محل مناسبی نیست.(ادامه)
کشف 4 تن مواد مخدر در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از کشف و ضبط حدود چهار هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران طی سال گذشته خبر داد.(ادامه)
یک روز نظارت، بسته شدن 6 واحد صنفی
ماموران اماکن نیروی انتظامی در بازرسی یک روزه در شهرستان ساری 6 واحد صنفی را بستند.(ادامه)
توصیه رئیس پلیس نظارت بر اماکن مازندران به مسافران نوروزی
(ادامه)
امام جمعه قائم‌شهر: شورای نگهبان هرگز گزینه‌ای تصمیم نمی‌گیرد
امام جمعه قائم‌شهر گفت: شورای نگهبان بر اساس قانون و موارد مورد نیاز بر صلاحیت ثبت‌نام کننده تصمیم می‌گیرد و هرگز گزینه‌ای عمل نمی‌کند. (ادامه)
برخورد پلیس مازندران با اراذل و اوباش تشدید می‌شود
رئیس پلیس مازندران با تأکید بر فضاسازی بیشتر رسانه‌ها در حوزه شاخص‌های امنیتی مازندران، گفت: اجازه گردن کلفتی اراذل و اوباش در برابر مردم مازندران را نخواهیم داد و برخورد پلیس مازندران با اراذل و اوباش تشدید می‌شود.(ادامه)
فرمانده انتظامی مازندران :جوانان امروز با احکام اولیه شرعی فاصله دارند
(ادامه)
دستگیری کلاهبردار استان‌های شمالی در جویبار
رئیس پلیس آگاهی مازندران از تعقیب و دستگیری کلاهبردار استان‌های شمالی در جویبار خبر داد. (ادامه)
ماموران قلابی پلیس در آمل دستگیر شدند
(ادامه)
برگزاری کارگاه آشنایی با جرایم فضای مجازی
(ادامه)
اعزام 100حافظ قرآنی مازندرانی به کربلا معلی
(ادامه)
لوازم آرایشی بیشترین محصولات قاچاق درمازندران
(ادامه)
شمال نیوز: جمعی بانوان ساروی بصورت خودجوش مقابل استانداری مازندران تجمع کرده و نسبت به قتل و حوادث اخیر رخ داده برای زن و دختران ساروی اعتراض خود را اعلام کردند. / همزمان با این تجمع ، جمع کثیری از تولیدکنندگان مرغ ...
بانوان: امنیت می خواهیم/ مرغداران: مرغ صنعتی تولیدی استان مشکل آنفلوآنزا ندارد
شمال نیوز: جمعی بانوان ساروی بصورت خودجوش مقابل استانداری مازندران تجمع کرده و نسبت به قتل و حوادث اخیر رخ داده برای زن و دختران ساروی اعتراض خود را اعلام کردند. / همزمان با این تجمع ، جمع کثیری از تولیدکنندگان مرغ ... (ادامه)
شمال نیوز:روح الامین قاسمی در غم از دست دادن مادر خود حاجیه خانم مریم عرب خزائلی به سوگ نشسته است . / مادر فدارکار این فرمانده پرتلاش ناجا به دلیل کهولت سن دارفانی را وداع گفت .... جانشین فرماندهی نیروی انتظامی مازندران داغدار شد
شمال نیوز:روح الامین قاسمی در غم از دست دادن مادر خود حاجیه خانم مریم عرب خزائلی به سوگ نشسته است . / مادر فدارکار این فرمانده پرتلاش ناجا به دلیل کهولت سن دارفانی را وداع گفت ....(ادامه)
سردار احمدی مقدم افزود : تمام شاخصه های جرم در مازندران سیر نزولی داشته و روند سازندگی نیرو نیز سرعت زیادی داشته است و با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی باید گشت و منابعی که تاکنون دیده نشده است را بهتر ببینیم و کشف کنیم.... تمام شاخصه های جرم در مازندران سیر نزولی دارد
سردار احمدی مقدم افزود : تمام شاخصه های جرم در مازندران سیر نزولی داشته و روند سازندگی نیرو نیز سرعت زیادی داشته است و با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی باید گشت و منابعی که تاکنون دیده نشده است را بهتر ببینیم و کشف کنیم....(ادامه)
چند خبر کوتاه از نیروی انتظامی مازندران
(ادامه)
شمال نیوز : اوقاف حق فروش و انتقال  18828متر مربع زمین را که متولی هم داشت، ندارد. حالا با چه راهکار شرعی و قانونی افرادی به عنوان متولی و نماینده اوقاف اسم شان در ذیل ورقه صورتجلسه آمده -که البّته امضا شده نیست- خدا می داند!... اوقاف ، شورای شهر ، حق الناس و فردای قیامت !
شمال نیوز : اوقاف حق فروش و انتقال 18828متر مربع زمین را که متولی هم داشت، ندارد. حالا با چه راهکار شرعی و قانونی افرادی به عنوان متولی و نماینده اوقاف اسم شان در ذیل ورقه صورتجلسه آمده -که البّته امضا شده نیست- خدا می داند!...(ادامه)


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی