.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
درخشان جانشین علی کریمی در نفت تهران شد
پس از قطعی شدن جدایی علی کریمی از نفت، سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس جانشین او در این تیم شد. (ادامه)
نیمه دوم مرداد ماه سال جاری یعنی کمتر از یک ماه دیگر، حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی به عنوان رئیس دولت، کابینه دوازدهم را برای رای اعتماد گرفتن به مجلس معرفی می‌کند.

روحانی در حال رایزنی برای کابینه دوازدهم/ پررنگ تر شدن انتقاد اصلاح طلبان از چینش وزرا/ ترکیب تیم اقتصادی دولت چگونه خواهد شد؟
نیمه دوم مرداد ماه سال جاری یعنی کمتر از یک ماه دیگر، حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی به عنوان رئیس دولت، کابینه دوازدهم را برای رای اعتماد گرفتن به مجلس معرفی می‌کند. (ادامه)
طرح کاهش مجازات‌ اعدام بار دیگر اصلاح شد / اعلام جزئیات
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از اصلاح مجدد طرح کاهش مجازات اعدام در این کمیسیون خبر داد.(ادامه)
نوروزی مشاور پزشکی مدیرعامل نساجی مازندران شد
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران طی حکمی امین نوروزی، فوق تخصص فیزیوتراپی را به عنوان مشاور پزشکی این باشگاه معرفی کرد.(ادامه)
احتمال بازگشت نوروزی به استقلال
با کوتاه آمدن استقلال از مواضع خود و اعلام انجام تست پزشکی و تلاش برخی از نزدیکان دو طرف، ممکن است نوروزی به مجموعه استقلال بازگردد.(ادامه)
کشف بیش از هشت کیلوگرم مواد مخدر در بابلسر
دادستان عمومی و انقلاب بابلسر از کشف و ضبط بیش از هشت کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.(ادامه)
خبرهای جدید از «پایتخت۵» + عکس
(ادامه)
شمال نیوز: ترک کاشی و شکری‌پور از صحن شورا سبب شد تا 6 عضو شورا با صدور بیانیه‌ای از رئیس شورای شهر بابل خواستار ...

آبستراکسیون دو عضو، جلسه شورای شهر بابل را تعطیل کرد
شمال نیوز: ترک کاشی و شکری‌پور از صحن شورا سبب شد تا 6 عضو شورا با صدور بیانیه‌ای از رئیس شورای شهر بابل خواستار ... (ادامه)
شمال نیوز : به گزارش منابع محلی آتش به نزدیکی‌های اتوبان پرتردد و مسافرخیز فریدونکنار به بابلسر نیز رسیده و البته در مسیر ضلع جنوبی تا کمتر از شعاع چند متری ویلاهای منطقه که چند میلیارد تومان ارزش دارند نیز پیش رفته است..... اتش سوزی گسترده ؛ اینبار «خزرشهر» غرق در آتش شد
شمال نیوز : به گزارش منابع محلی آتش به نزدیکی‌های اتوبان پرتردد و مسافرخیز فریدونکنار به بابلسر نیز رسیده و البته در مسیر ضلع جنوبی تا کمتر از شعاع چند متری ویلاهای منطقه که چند میلیارد تومان ارزش دارند نیز پیش رفته است.....(ادامه)
اعتبارات تخصیصی به آب و فاضلاب مازندران ملی شود
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران با اشاره به ارائه خدمات شرکت به بسیاری از مردم کشور در ایام خاص سال، گفت: اعتبارات تخصیصی به آب و فاضلاب مازندران ملی شود.(ادامه)
سونامی «شمال» چرا تکرار شد؟(يادداشت)
(ادامه)
شمال نیوز: کمتر از 2 ماه دیگر دولت یازدهم کار خود را به پایان خواهد رساند و پس از آن دوازدهمین دولت تاریخ جمهوری اسلامی کار خود را آغاز خواهد کرد. اگر چه بر اساس گفته های عضو ... حدس و گمان ها درباره کابینه دوم روحانی/ وزرایی که اعلام کرده اند مایل به عضویت در دولت نیستند/ تغییرات احتمالی چگونه خواهد بود
شمال نیوز: کمتر از 2 ماه دیگر دولت یازدهم کار خود را به پایان خواهد رساند و پس از آن دوازدهمین دولت تاریخ جمهوری اسلامی کار خود را آغاز خواهد کرد. اگر چه بر اساس گفته های عضو ...(ادامه)
آمادگی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران برای جمع آوری زکات
۳۰۰ پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه در مازندران استقرار می‌یابد.(ادامه)
شمال نیوز : ظاهرا در بنادر کشور دولت هیچگونه کنترل و نظارتی بر اسکله ها ندارد و تاجران ،در شبکه های اجتماعی و بعضی از جراید   با گستاخی تمام کالاها و پوشاک چینی را همراه با آدرس سایت  تبلیغات می کنند که این گونه تبلیغات و واردات یعنی مبارزه با شعار اشتغال و اقتصاد مقاومتی میباشد ..... تبلیغات و واردات اجناس چینی یعنی نابودی تولیدات داخلی ......
شمال نیوز : ظاهرا در بنادر کشور دولت هیچگونه کنترل و نظارتی بر اسکله ها ندارد و تاجران ،در شبکه های اجتماعی و بعضی از جراید با گستاخی تمام کالاها و پوشاک چینی را همراه با آدرس سایت تبلیغات می کنند که این گونه تبلیغات و واردات یعنی مبارزه با شعار اشتغال و اقتصاد مقاومتی میباشد .....(ادامه)
طرح های دریا در مازندران شناسنامه دار شدند
فرمانده انتظامی مازندران، با اشاره به شناسنامه دار شدن طرح های دریا در استان، ساماندهی واحدهای صنفی سواحل و ایستگاه های فرهنگی را از برنامه های تابستانه اعلام کرد.(ادامه)
آمادگی مازندران برای ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر
مازندران برای ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر آمادگی کامل دارد.(ادامه)
۳ روستای مازندران پایلوت طرح بومگردی معرفی شدند
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: سه روستای استان به عنوان پایلوت طرح ضربتی اشتغال روستایی و بومگردی معرفی شدند.(ادامه)
شمال نیوز: دبیرهیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران گفت که نتایج انتخابات 56 شهر این استان به تایید هیات نظارت رسیده است.

تایید انتخابات شورای اسلامی 56 شهر مازندران
شمال نیوز: دبیرهیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران گفت که نتایج انتخابات 56 شهر این استان به تایید هیات نظارت رسیده است. (ادامه)
اقامت 14 میلیون نفرشب مسافر از 27 اسفند 95 تا 15 خردادماه 96 در مازندران
جانشین ستاد خدمات سفر مازندران گفت: بیش از 14 میلیون نفرشب اقامت گردشگر از 27 اسفندماه 95 تا 15 خردادماه 96 در این استان به ثبت رسیده است.(ادامه)
اطلاعیه پدر کاپیتان فقید پرسپولیس در باره تاسیس آکادمی و مدرسه فوتبال هادی نوروز
شمال نیوز: پدر کاپیتان فقید پرسپولیس اطلاعیه‌ای را در خصوص تاسیس آکادمی و مدرسه فوتبال هادی نوروزی منتشر کرد. (ادامه)
شمال نیوز : در شکوائیه 6 عضو شورای شهر بابل خطاب به فرماندار ویژه بابل آمده است: صورت جلسات شورا بعد از آن که در جلسه علنی به تصویب می‌رسد توسط هیأت رئیسه شورا مورد تغییر و حذف بندها می‌شود که انتظار داریم نسبت به رسیدگی آن اقدامات لازم انجام شود...... صف آرائی در دقیقه 90 / کار به شکایت کشید !
شمال نیوز : در شکوائیه 6 عضو شورای شهر بابل خطاب به فرماندار ویژه بابل آمده است: صورت جلسات شورا بعد از آن که در جلسه علنی به تصویب می‌رسد توسط هیأت رئیسه شورا مورد تغییر و حذف بندها می‌شود که انتظار داریم نسبت به رسیدگی آن اقدامات لازم انجام شود......(ادامه)
۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در بابلسر کشف شد
دادستان عمومی و انقلاب بابلسر از کشف و ضبط بیش از ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.(ادامه)
شمال نیوز:معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تلاش برای انتقال دو هفته از تعطیلات ایام تابستان به فصل زمستان خبر داد و گفت: ما موافقت سازمانی را برای تایید دو روز تعطیلی در آخر هفته‌ها را اعلام کردیم.... احتمال دو روز تعطیلی در آخر هفته‌ها قوت گرفت
شمال نیوز:معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تلاش برای انتقال دو هفته از تعطیلات ایام تابستان به فصل زمستان خبر داد و گفت: ما موافقت سازمانی را برای تایید دو روز تعطیلی در آخر هفته‌ها را اعلام کردیم....(ادامه)
شمال نیوز: رئیس و اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم شورای اسلامی برای سال دوم انتخاب شدند.


ترکیب هیات رئیسه 7 کمیسیون مجلس مشخص شد / جایگاه نمایندگان مازندران در کمیسیون های تخصصی
شمال نیوز: رئیس و اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم شورای اسلامی برای سال دوم انتخاب شدند. (ادامه)
شمال نیوز : وزیر راه و شهرسازی طی حکمی ،  محمود ذوالفقاری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل راه و شهر سازی مازندران منصوب کرد ..... سرپرست اداره کل راه و شهرسازی مازندران منصوب شد
شمال نیوز : وزیر راه و شهرسازی طی حکمی ، محمود ذوالفقاری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل راه و شهر سازی مازندران منصوب کرد .....(ادامه)
مازندرانی ها ۱۸۵ میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند
مدیرکل کمیته امداد مازندران از مشارکت ۱۸۵ میلیارد ریالی مردم استان در پرداخت صدقه خبر داد و گفت: این مبلغ به طور میانگین ماهانه توسط شهروندان به عنوان صدقات به امداد پرداخت می‌شود.(ادامه)
آمادگی حضور در مسابقات آسیایی و جهانی را دارم
بهادر مولایی وزنه بردار سنگین وزن تیم ملی گفت: آمادگی حضور در مسابقات آسیایی و جهانی را دارم.(ادامه)
شمال نیوز : این مدیر کل غیر بومی همواره مورد انتقاد رسانه ها قرار داشت و جالب اینکه هیچگاه دفاع قابل قبولی نیز از خود یا دستگاه زیرمجموعه اش نداشت ، تفکیک بخشی از زیرمجموعه ها و استقلال آنها در سال گذشته نیز نتوانست این دستگاه اجرایی را در مازندران چابک کند و .... اولین تغییر در سطح مدیران کل مازندران ، پس از انتخابات
شمال نیوز : این مدیر کل غیر بومی همواره مورد انتقاد رسانه ها قرار داشت و جالب اینکه هیچگاه دفاع قابل قبولی نیز از خود یا دستگاه زیرمجموعه اش نداشت ، تفکیک بخشی از زیرمجموعه ها و استقلال آنها در سال گذشته نیز نتوانست این دستگاه اجرایی را در مازندران چابک کند و ....(ادامه)
اعلام اسامی نامزدهای تأیید شده انتخابات هیأت مدیره خانه مطبوعات مازندران
ستاد برگزاری انتخابات هیأت مدیره خانه مطبوعات مازندران، اسامی نامزدهای مورد تأیید انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان را اعلام کرد.(ادامه)
شمال نیوز : بهادر مولایی طی گفت‌وگویی با اشاره به وضعیت خوب روحی و جسمانی‌اش، اظهار کرد: دو هفته‌ای است برای حضور دوباره روی تخته مسابقات، بدن‌سازی را آغاز کردم تا به‌طور رسمی از مهرماه زدن وزنه را آغاز کنم..... از گلایه های قهرمان وزنه برداری جهان تا آمادگی برای مسابقات اندونزی
شمال نیوز : بهادر مولایی طی گفت‌وگویی با اشاره به وضعیت خوب روحی و جسمانی‌اش، اظهار کرد: دو هفته‌ای است برای حضور دوباره روی تخته مسابقات، بدن‌سازی را آغاز کردم تا به‌طور رسمی از مهرماه زدن وزنه را آغاز کنم.....(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 174 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


Developed By Apadana