.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
ما در ارتباط با آقای رحیمی معتقد بودیم ایشان رهبری شبکه کلاهبرداری را بر عهده داشته و 15 سال حبس صادر کردیم اما دیوان عالی کشور چنین اعتقادی نداشت و به 5 سال کاهش یافت. از نظر ما محمدرضا رحیمی رهبر شبکه کلاهبرداری بود/ باید دادگاه احمدی‌نژاد تشکیل می‌شد
ما در ارتباط با آقای رحیمی معتقد بودیم ایشان رهبری شبکه کلاهبرداری را بر عهده داشته و 15 سال حبس صادر کردیم اما دیوان عالی کشور چنین اعتقادی نداشت و به 5 سال کاهش یافت.(ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های امروز کشور
(ادامه)
صفحه نخست روزنامه‌های مازندران سه شنبه ۲۸ شهریور
(ادامه)
صفحه نخست روزنامه‌های مازندران دوشنبه ۲۷ شهریور
(ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های امروز کشور
(ادامه)
نه ما ژن خوب نداريم. (مي‌خندد) در بعضي از خانواده‌ها پدر يا مادر خانواده، استعداد بيماري دارند (مثلا استعداد سرطان)، استعداد يا ژن بيماري باعث مي‌شود افراد زود پير شوند يا از عمر آنان‌ کاسته شود. خوشبختانه در خانواده ما چنين مشكلي نداشته‌ايم. راز طول عمر آیت الله جنتی از زبان پسرش
نه ما ژن خوب نداريم. (مي‌خندد) در بعضي از خانواده‌ها پدر يا مادر خانواده، استعداد بيماري دارند (مثلا استعداد سرطان)، استعداد يا ژن بيماري باعث مي‌شود افراد زود پير شوند يا از عمر آنان‌ کاسته شود. خوشبختانه در خانواده ما چنين مشكلي نداشته‌ايم.(ادامه)
صفحه نخست روزنامه‌های مازندران یکشنبه ۲۶ شهریور
(ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های امروز کشور
(ادامه)
مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز
(ادامه)
روزی که رضاشاه استعفا داد
شمال نیوز : یرواند آبراهامیان در کتاب «ایران بین دو انقلاب» می‌نویسد: «سرنگونی و سرانجام مرگ رضاشاه در تبعید که در آخرین سال‌های پادشاهی به مستبدی حریص و بی رحم و مرموز تبدیل شده بود، کسی را متأسف و متاثر نکرد.» (ادامه)
شمال نیوز :  صادق زیباکلام در نامه ای به مولوی عبدالحمید،به رای دادن احتمالی اهل تسنن به اصولگرایان واکنش نشان داد.
زیباکلام: آقای عبدالحمید! رویگردانی از روحانی و گرایش به اصولگرایان، از چاله درآمدن و افتادن در چاه است
شمال نیوز : صادق زیباکلام در نامه ای به مولوی عبدالحمید،به رای دادن احتمالی اهل تسنن به اصولگرایان واکنش نشان داد. (ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های امروز کشور
(ادامه)
صفحه نخست روزنامه‌های مازندران شنبه ۲۵ شهریور
(ادامه)
شمال نیوز : عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: آقای احمدی‌نژاد یک رایانه‌ای است که ما نرم‌افزارش را نداریم و نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه اتفاقی رخ می‌دهد.
حداد عادل: احمدی‌نژاد رایانه‌ای است که نرم‌افزارش را نمی‌دانیم
شمال نیوز : عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: آقای احمدی‌نژاد یک رایانه‌ای است که ما نرم‌افزارش را نداریم و نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه اتفاقی رخ می‌دهد. (ادامه)
میزان هزینه نذری ایرانیان در ماه محرم
شمال نیوز : طبق آمار موجود، ایرانی‌ها معادل دو هزار میلیارد تومان غذای نذری در ماه محرم توزیع می‌کنند و برنج، پرفروش‌ترین ماده غذایی در این ماه است. (ادامه)
حمایت چین از دولت میانمار
شمال نیوز : رورنامه دولتی میانمار امروز (پنجشنبه) گزارش داد، چین حمله میانمار به "شورشیان" مسلمان روهینجایی را تایید می‌کند. این در حالیست که دبیرکل سازمان ملل این عملیات را که به فرار ۴۰۰ هزار روهینجایی به بنگلادش منجر شده است "پاکسازی قومی" توصیف می‌کند. (ادامه)
روزنامه جوان: در دولت احمدی نژاد هم برخی مراحع با وزارت زنان مخالف بودند
(ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های امروز کشور
(ادامه)
صفحه نخست روزنامه‌های مازندران پنج شنبه ۲۳ شهریور
(ادامه)
ویژگی‌ آی‌فون‌های جدید اپل
(ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های امروز کشور
(ادامه)
صفحه نخست روزنامه‌های مازندران چهارشنبه ۲۲ شهریور
(ادامه)
مجری معروف شبکه سه ممنوع التصویر شد!
شمال نیوز : این خبر هنوز از سوی منابع رسمی تایید نشده و معمولا هم هیچگاه تایید رسمی نخواهد شد اما برخی همکاران این مجری در فضای مجازی این خبر را تلویحا تایید کرده اند. (ادامه)
شمال نیوز : فعالیت 120 سایت غیر مجاز همسریابی، تصویب برخورد قانونی و تعطیل کردن سایت های همسریابی توسط نیروی انتظامی و پلیس فتا، غیر قانونی بودن تمامی سایت های همسر یابی درکشور و استان خراسان، برگزاری هفته های فرهنگی در 28شهر استان و تهیه شناسنامه فرهنگی اجتماعی برای شهرستان های استان از موضوعات مهم مطرح شده درکارگروه تخصصی امور فرهنگی و اجتماعی استان بود. همه سایت‌های همسریابی در کشور غیرقانونی است
شمال نیوز : فعالیت 120 سایت غیر مجاز همسریابی، تصویب برخورد قانونی و تعطیل کردن سایت های همسریابی توسط نیروی انتظامی و پلیس فتا، غیر قانونی بودن تمامی سایت های همسر یابی درکشور و استان خراسان، برگزاری هفته های فرهنگی در 28شهر استان و تهیه شناسنامه فرهنگی اجتماعی برای شهرستان های استان از موضوعات مهم مطرح شده درکارگروه تخصصی امور فرهنگی و اجتماعی استان بود.(ادامه)
برگزاری جشن با حضور دخترهای زیبای دکوری!
شمال نیوز : شرکت‌هایی وجود دارند که صاحبان جشن‌هایی را که اغلب دنبال کنندگان بسیاری در فضای مجازی دارند به دختران دکوری وصل می کنند و با دریافت مبلغ کمتر، از صاحبان جشن می‌خواهند که عکس‌های جشن را با حضور این دختران به تمامی در صفحات خود قرار دهند (ادامه)
احكام ديوان محاسبات عليه احمدي‌نژاد‌ منتشر مي‌شود
شمال نیوز : «احكام قطعي محكوميت احمدي‌نژاد به دفترش ابلاغ شده و رسيد دريافت آن هم موجود است.» اين بخشي از پاسخ ديوان محاسبات به ادعاي وكيل احمدي‌نژاد است كه مي‌گويد وجود هفت حكم قطعي ديوان محاسبات عليه احمدي‌نژاد ادعايي سياسي است و حكمي به دست آنها نرسيده است. (ادامه)
شمال نیوز :  روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونت مدعی شد: روسیه از دولت بشار اسد خواسته است به حملات هوایی اسرائیل واکنش نشان ندهد.  
توصیه روسیه به بشار اسد و حزب الله لبنان: به حملات اسرائیل جواب ندهید
شمال نیوز : روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونت مدعی شد: روسیه از دولت بشار اسد خواسته است به حملات هوایی اسرائیل واکنش نشان ندهد. (ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های امروز کشور
(ادامه)
صفحه نخست روزنامه‌های مازندران سه شنبه ۲۱ شهریور
(ادامه)
شمال نیوز : روزنامه جمهوریت چاپ ترکیه از خرید و فروش دختران و کودکان سوری در این کشور خبر داد.
فروش دختران آواره سوری در ترکیه!
شمال نیوز : روزنامه جمهوریت چاپ ترکیه از خرید و فروش دختران و کودکان سوری در این کشور خبر داد. (ادامه)
1 2 3 4 5 ... 401 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی