.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
تمجید رسانه‌های چین از تیم ملی ایران
رسانه های ورزشی، تلویزیون های محلی و مرکزی چین روز چهارشنبه با انتشار گزارش هایی، تیم ملی فوتبال ایران را به لحاظ دارا بودن تاکتیک منحصر بفرد و بازیکنان باهوش، مستحق حضور در سکوی نخست فوتبال قاره آسیا دانستند.(ادامه)
عبدی: بقایی صددرصد رد صلاحیت می شود
اصلاح طلب است اما نسبتش با این جریان سیاسی کشور باعث نشده تا دست از نقد هم طیفی های خودش بردارد و همین موضوع او را در چند سال اخیر به یکی از منتقدان درونی جبهه اصلاحات بدل کرده است. (ادامه)
اسامى ١٤٠ چهره شاخص ثبت نام كرده در انتخابات شوراى شهر تهران
با پايان ثبت نام براى انتخابات شوراهاى شهر و روستا، اسامى چهره هاى شاخص ازجريان هاى مختلف سياسى كه وارد اين رقابت شده اند، مشخص شد. فهرست زير شامل اسامى حدود ١٤٠ فعال سياسي، رسانه اى، اجتماعى و... است كه در تهران ثبت نام نويسى نموده و خبرنگار نواندیش به نام آنها دست يافته است(ادامه)
عکس/ صفحه اول 2 روزنامه دوشنبه 7فروردین 96
(ادامه)
پیشنهاد شریعتمداری به دولت
مدیرمسئول روزنامه کیهان می گوید: رفوزه شدن دولت در اقتصاد مقاومتی فقط می‌تواند دو علت داشته باشد، یا نمی‌توانند و تخصص لازم را ندارند و یا نمی‌خواهند و دغدغه ندارند و در هر دو صورت نتیجه یکسان است. (ادامه)
شمال نیوز : روزنامه قانون در ضمیمه طنز خود (بی قانون ) یکی از نماینده های مازندران را مورد نظر قرار داده است احتمال این وجود دارد که نماینده مورد نظر بی قانون یکی از نمایندگان شهرستان ساری که در انتخابات 92 از حامیان قالی باف به شمار می رفت باشد..... کنایه روزنامه قانون به یکی از نمایندگان مازندران + عکس
شمال نیوز : روزنامه قانون در ضمیمه طنز خود (بی قانون ) یکی از نماینده های مازندران را مورد نظر قرار داده است احتمال این وجود دارد که نماینده مورد نظر بی قانون یکی از نمایندگان شهرستان ساری که در انتخابات 92 از حامیان قالی باف به شمار می رفت باشد.....(ادامه)
خوردنی هایی برای تقویت مغز
پخت و پز با گیاهان و ادویه‌ مفید باعث تقویت مغز می شود. کافی است این 10 ادویه به نقل از سایت هلث نیوز را به برنامه غذایی خود اضافه کنید.(ادامه)
تصاویر/ آخرین تیتر روزنامه ها در سال 1395
(ادامه)
خوردنی هایی برای تقویت مغز
پخت و پز با گیاهان و ادویه‌ مفید باعث تقویت مغز می شود. کافی است این 10 ادویه به نقل از سایت هلث نیوز را به برنامه غذایی خود اضافه کنید.(ادامه)
صفحه نخست روزنامه های استان پنج شنبه 26 اسفند
(ادامه)
تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
(ادامه)
شمال نیوز: انتخابات شورای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری اواخر اردیبهشت ماه 96 در سراسر کشور برگزار می شود . اسامی برخی از گزینه های احتمالی شورای اسلامی شهر گرگان ...

اسامی 174 کاندیدای احتمالی شورای شهر گرگان + سوابق
شمال نیوز: انتخابات شورای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری اواخر اردیبهشت ماه 96 در سراسر کشور برگزار می شود . اسامی برخی از گزینه های احتمالی شورای اسلامی شهر گرگان ... (ادامه)
صفحه نخست روزنامه های مازندران چهارشنبه 25 اسفند
(ادامه)
تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
(ادامه)
بیش از هزار اثر به جشنواره رسانه ای آیات آثار ارسال شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: بیش از هزار اثر به جشنواره رسانه ای آیات آثار ارسال شد(ادامه)
صفحه نخست روزنامه های استان سه شنبه 24 اسفند
(ادامه)
تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
(ادامه)
صفحه نخست روزنامه های استان دوشنبه 23 اسفند
(ادامه)
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های ۲۳ اسفند
(ادامه)
یک پیشگو، مدعی شده است که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا ترورو خواهد شد.
ترامپ ترور می‌شود
یک پیشگو، مدعی شده است که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا ترورو خواهد شد. (ادامه)
شمال نیوز : ی افزود:من فکر می کنم موج های شدید پوپولیستی ممکن است دوباره برگردد. همان طور که در دوره اصلاحات عده ای می گفتند این اصلاحات برگشت ناپذیر است، اما بعد نه تنها برگشت، بلکه به چندین کیلومتر عقب تر برگشت. الان هم همین اتفاق ممکن است رخ دهد...... احمدی نژاد به یک پدیده اجتماعی خطرناک تبدیل شده است / دولت قبل هر روز ۱۰۰ تصمیم می گرفت اما این دولت هر ۱۰۰ روز یک تصمیم میگیرد!
شمال نیوز : ی افزود:من فکر می کنم موج های شدید پوپولیستی ممکن است دوباره برگردد. همان طور که در دوره اصلاحات عده ای می گفتند این اصلاحات برگشت ناپذیر است، اما بعد نه تنها برگشت، بلکه به چندین کیلومتر عقب تر برگشت. الان هم همین اتفاق ممکن است رخ دهد......(ادامه)
شعر احمد عزیزی برای رهبرانقلاب پس از ترور +عکس
احمد عزیزی پس از ماجرای ترور آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۱۳۶۰ شعری برای ایشان سرود که در روزنامه جمهوری اسلامی منتشر شده بود.(ادامه)
نشانه‌هایی از خونریزی داخلی
خونریزی داخلی در برخی موارد به راحتی تشخیص داده نمی شود.اگر خونریزی سریع یا شدید باشد، احتمال تورم وجود دارد. از طرفی اگر خونریزی به‌ طور همزمان در قسمت های مختلف بدن رخ دهد، ممکن است باعث شوک یا کاهش هوشیاری فرد شود.(ادامه)
باهنر: احمدی‌نژاد از کاندیداتوری در انتخابات نهی نشده
«در این دوره چون خیالم راحت‌تر است که اصولگرایان پیروز می‌شوند، احساس کردم ضرورت ندارد بیایم.» اين بخشي از سخنان محمدرضا باهنر، چند هفته مانده به انتخابات سال ۹۴ است.(ادامه)
صفحه نخست روزنامه های استان یکشنبه 22 اسفند
(ادامه)
تصاویر/ صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
(ادامه)
گزینه احتمالی اصلاح طلبان برای شهرداری تهران
اردیبهشت ماه امسال بود که ماجرای « فیش های حقوقی نجومی » برخی مدیران دولتی ازطریق شبکه‌های اجتماعی فاش شد و بهت سنگینی در کشور ایجاد کرد.(ادامه)
شمال نیوز : وی افزود: «این تالاب‌خواری توسط برادر یکی از نمایندگان مجلس عضو فراکسیون محیط زیست مجلس انجام شده است. احتمال می‌دهیم که شخص نماینده در جریان تخلف برادر خود نبوده است اما پس از رسانه‌ای شدن این موضوع انتظار برخورد قاطع با این موضوع را از او داریم»..... تالاب‌خواری توسط برادر یکی از نمایندگان مجلس و بی‌تفاوتی اداره‌کل محیط‌ زیست !
شمال نیوز : وی افزود: «این تالاب‌خواری توسط برادر یکی از نمایندگان مجلس عضو فراکسیون محیط زیست مجلس انجام شده است. احتمال می‌دهیم که شخص نماینده در جریان تخلف برادر خود نبوده است اما پس از رسانه‌ای شدن این موضوع انتظار برخورد قاطع با این موضوع را از او داریم».....(ادامه)
ماجرای وساطت پنج روحانی بین آیت‌الله هاشمی و احمدی‌نژاد
(ادامه)
جزئیات نامه آیت‌ا...‌هاشمی به مهدوی کنی از زبان محمدهاشمی
برای مرحوم آیت‌ا...هاشمی، مصالح مملکت بسیار با اهمیت بود و همیشه این مصالح را برمنافع شخصی ترجیح می‌داد. در دوران امام (ره) قدرت اجرایی ایشان بسیار زیاد بود چرا که بنیانگذار انقلاب اسلامی به ایشان اعتماد کامل داشت و پیشنهاداتشان را می‌پذیرفت. (ادامه)
1 2 3 4 5 ... 386 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


Developed By Apadana