.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
رشد ۱۲ درصدی مسمومیت با قرص برنج در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در سال گذشته تعداد ۶۷ نفربر اثر مسمومیت با قرص برنج در استان جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۲ درصد رشد داشته است. (ادامه)
شمال نیوز: منتخبین انتخابات شورای اسلامی شهر ساری مشخص شدند که فرمانداری شهرستان‌ها اسامی و آمار رأی منتخبین را اررائه داد.....


نتایج نهایی آرای نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر ساری + تعداد آرا
شمال نیوز: منتخبین انتخابات شورای اسلامی شهر ساری مشخص شدند که فرمانداری شهرستان‌ها اسامی و آمار رأی منتخبین را اررائه داد..... (ادامه)
شمال نیوز : در فهرست منتخبان شورای اسلامی دوره پنجم شهر ساری ، نام قاسم قاسمی خواهرزاده شهیدان عبوری و مهدی عبوری شهردار ساری به عنوان منتخب اول دیده می شود ..... منتخبان شورای پنجم ساری چه کسانی هستند ؟+ اسامی
شمال نیوز : در فهرست منتخبان شورای اسلامی دوره پنجم شهر ساری ، نام قاسم قاسمی خواهرزاده شهیدان عبوری و مهدی عبوری شهردار ساری به عنوان منتخب اول دیده می شود .....(ادامه)
اعلام اسامی منتخبان شورا‌ی شهر‌های پل‌سفید، شیر‌گاه، زیراب و آلاشت
اسامی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورا‌ی شهر‌های پل‌سفید، شیر‌گاه، زیراب و آلاشت اعلام شد.(ادامه)
به گزارش شمال نیوز: با پایان یافتن انتخابات اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر بهشهر مشخص شد.

اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر بهشهر مشخص شد
به گزارش شمال نیوز: با پایان یافتن انتخابات اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر بهشهر مشخص شد. (ادامه)
عزت ایران با انتخابات به رخ جهانیان کشیده می شود
استاندار مازندران گفت: عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران همزمان با انتخابات به رخ جهانیان کشیده می‌شود.(ادامه)
۲.۳ میلیون مازندرانی واجد شرایط رای دادن هستند
رئیس ستاد انتخابات مازندران شمار افراد واجد شرایط رای دادن در انتخابات ۲۹ اردیبهشت در استان را بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر اعلام کرد.(ادامه)
شمال نیوز:رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند، گفت: ۴ هزارو۳۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراها و ۳ هزار و ۸۹۶ شعبه اخذ رأی ویژه ریاست جمهوری در استان پیش بینی شده است....
استقرار ۸هزار شعبه اخذ رأی در مازندران
شمال نیوز:رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند، گفت: ۴ هزارو۳۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراها و ۳ هزار و ۸۹۶ شعبه اخذ رأی ویژه ریاست جمهوری در استان پیش بینی شده است.... (ادامه)
خانواده ها فرزندان خود را به انتخاب رشته خاص مجبور نکنند
معاون آموزش و پرورش مازندران گفت: خانواده ها فرزندان خود را به انتخاب رشته خاص مجبور نکنند.(ادامه)
همه لیست‌هایی که برای رسیدن به بهشت ارائه شده است
بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران بر این باور بودند که درانتخابات 96 شورای شهر به دلیل کاهش اعضای شورای و کثرت ثبت نام چهرهای شاخص، شاهد تعدد لیست و انشقاق در بین جبهه اصولگرایی و اصلاحات خواهیم بود.(ادامه)
درخشش ۲ ورزشکار مازندران در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی
دو ورزشکار مازندرانی در روز دوم چهارمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی ۲۰۱۷ باکو آذربایجان درخشیدند.(ادامه)
شمال نیوز: فرمانداری قائمشهر اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر برای حضور در رقابت های انتخاباتی ، اعلام کرد .


اسامی 115 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر قائمشهر اعلام شد
شمال نیوز: فرمانداری قائمشهر اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر برای حضور در رقابت های انتخاباتی ، اعلام کرد . (ادامه)
شمال نیوز: فرمانداری چالوس اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر را که صلاحیتشان برای حضور در رقابت های انتخاباتی تائید شد ، اعلام کرد .

اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر چالوس اعلام شد
شمال نیوز: فرمانداری چالوس اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر را که صلاحیتشان برای حضور در رقابت های انتخاباتی تائید شد ، اعلام کرد . (ادامه)
شمال نیوز : فرمانداری ساری در اجراي ماده 51 قانون انتخابات و ماده 56 آيين نامه اجرايي، اسامي نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر ساري را اعلام کرد ...... اعلام اسامی نهایی نامزدهای انتخابات شورای پنجم در شهر ساری
شمال نیوز : فرمانداری ساری در اجراي ماده 51 قانون انتخابات و ماده 56 آيين نامه اجرايي، اسامي نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر ساري را اعلام کرد ......(ادامه)
۸ خاصیت فوق العاده خاکشیر
شاید کمتر کسی درباره خاصیت شفابخش خاکشیر در درمان و تسکین التهاب مجاری ادراری و کلیه شنیده باشد. اما در بسیاری از متون طب سنتی به این موضوع اشاره شده است که استفاده از خاکشیر هنگام بروز التهاب‌های مجاری ادراری و کلیه بسیار موثر است، به ویژه زمانی که فردی مبتلا به بیماری سنگ کلیه است.(ادامه)
ساری میزبان جشنواره منطقه‌ای موسیقی ایرانی آوا و نوا شد
دبیر نخستین جشنواره موسیقی ایرانی آوا و نوا از برگزاری نخستین جشنواره منطقه‌ای موسیقی ایرانی آوا و نوا با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری خبر داد.(ادامه)
همه ردشدگان؛ از بازرگان و هاشمی تا احمدی نژاد
شاید برایتان جالب باشد که بدانید در دوازده دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران در مجموع پنج هزار و 364 نفر به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده اند که از این میان پنج هزار و 207 نفر از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده اند. (ادامه)
برگزاری کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات فردا در مازندران
کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات فردا در دانشگاه مازندران برگزار می شود.(ادامه)
سرپرست جدید دانشگاه آزاد معارفه شد
مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی بدون حضور حمید میرزاد در این دانشگاه برگزار شد.(ادامه)
زمان آغاز امتحانات دانش‌آموزان بعد از انتخابات است/هدایت تحصیلی دانش‌آموزان براساس معدل درس
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: زمان آغاز امتحانات دانش‌آموزان بعد از انتخابات بوده که مشکلی ایجاد نمی‌شود.(ادامه)
۵۰ میلیارد ریال پرونده تخلف صنفی در مازندران تشکیل شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تشکیل دو هزار و ۴۰۶ فقره پرونده تخلف به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال در طرح نظارتی نوروز ۹۶ خبر داد.(ادامه)
سهم اندک مازندران در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران با حضور تنها یک کشتی گیر مازندرانی برگزار می شود.(ادامه)
زمان مجدد ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی
فرصت مجدد ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی تاریخ 7 تا 8 خرداد اعلام شد.(ادامه)
کاهش 9 درصدی فوتی ناشی از حوادث کار در سال 95
عباسی گفت: در سال 95 تعداد 88 نفر بر اثر حوادث ناشی از كار در استان جان خود را از دست دادند كه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 9 درصد کاهش داشت. (ادامه)
جزئیات ۲ دستورالعمل برای فعالیت انتخاباتی کاندیداها در فضای مجازی
مطابق با ٢ دستورالعمل شورای عالی فضای مجازی که برای تبلیغات و فعالیت در فضای مجازی در زمان انتخابات، به تصویب رسیده، مسئولیت انتشار محتوا برعهده منتشر کننده آن خواهد بود. (ادامه)
محمدصادق کلبادی تبلیغات به‌نام جهانگیری به‌کام روحانی!(ديدگاه)
محمدصادق کلبادی(ادامه)
روزی که خبر شهادت شیرودی در پادگان ابوذر پیچید
سرپل ذهاب- جهاد رسانه ای شهید رهبر- خبر شهادت عقاب بلند پرواز آسمان غرب «علی‌اکبر شیرودی»، تمام پادگان ابوذر را در ماتم فرو برد. (ادامه)
میرزاده: دیگر دانشگاه آزاد نمی‌روم و استعفاء هم نمی‌دهم
میرزاده روز گذشته در جلسه فوق‌‌العاده هیئت‌امنای دانشگاه آزاد در اعتراض به تصمیم اعضای این هیئت اعلام می‌کند که "دیگر دانشگاه آزاد نمی‌روم و استعفاء هم نمی‌دهم." (ادامه)
کانال‌های تلگرامی نامزدهای شورای شهر و روستا رصد می‌شود
دادستان قائم‌شهر با اشاره به اینکه برای کسانی که در انتخابات شوراهای شهر روستا تأیید صلاحیت شدند جلسه توجیهی را برگزار و بایدها و نبایدهای قانونی به آنها گفته می‌شو‌د، گفت: کانال‌های تلگرامی کاندیداها رصد می‌شود.(ادامه)
شمال نیوز : به نظر می رسد دستگاههای متولی در این خصوص از ضعف فرهنگ سازی رنج می برند و یا شاید فرهنگ سازی را تنها به اهدای تعدادی اندک کلاه ایمنی به راکبان موتور و اهم بصورت نمایشی خلاصه کرده اند...... رشد شمار تلفات موتورسواران در مازندران
شمال نیوز : به نظر می رسد دستگاههای متولی در این خصوص از ضعف فرهنگ سازی رنج می برند و یا شاید فرهنگ سازی را تنها به اهدای تعدادی اندک کلاه ایمنی به راکبان موتور و اهم بصورت نمایشی خلاصه کرده اند......(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 233 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


Developed By Apadana