.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
شمال نیوز : شهردار مرکز استان تاكيد كرد: من يك مازندراني ام و مازندران را يك كلانشهر مي‌بينم كه شهرهاي آن به مثابه محله‌هاي اين شهر است و بدون ترديد توسعه مركز استان پيشرفت ساير شهرهاي استان را به همراه خواهد داشت و در اين خصوص نبايد فراموش كرد كه همه ما مازندراني هستيم..... عبوری : من يك مازندراني ام و مازندران را يك كلانشهر مي بينم
شمال نیوز : شهردار مرکز استان تاكيد كرد: من يك مازندراني ام و مازندران را يك كلانشهر مي‌بينم كه شهرهاي آن به مثابه محله‌هاي اين شهر است و بدون ترديد توسعه مركز استان پيشرفت ساير شهرهاي استان را به همراه خواهد داشت و در اين خصوص نبايد فراموش كرد كه همه ما مازندراني هستيم.....(ادامه)
اعضای جدید مجمع تشخیص چه کسانی هستند؟ +جدول
امروز رهبر معظم انقلاب طی حکمی ضمن تغییر در ساختار و ماموریت‌های مجمع اعضای جدیدی را به عضویت در آن منصوب کردند. با مقایسه میان حکم اسفند ۹۰ و حکم جدید مرداد ۹۶ به نام ۶ عضو جدید این مجمع برخواهیم خورد.(ادامه)
۶ راهکار طب سنتی برای افزایش حافظه
آیا در طب سنتی راهکاری برای افزایش هوش و افزایش کارایی مغز وجود دارد؛ پاسخ به این سؤال را در این مطلب می‌خوانید.(ادامه)
هدایت اجباری تحصیلی و خط کشیدن بر رویاهای کودکانه
هدایت اجباری تحصیلی دانش‌آموزان اقشار کم‌درآمد جامعه به سمت رشته‌های فنی‌و‌حرفه‌ای و کارو دانش است اشکال بزرگی است که می‌تواند پایانی بر رویاهای کودکانه دانش‌آموزان و تصور شیرین آنان از آینده به واسطه ادامه تحصیل در رشته‌های نظری برای خود متصور شده‌اند باشد.(ادامه)
گلایه‌ها و توقعات فاطمه هاشمی از دولت اعتدال
دختر مرحوم هاشمی رفسنجانی معتقد است که آقای روحانی نمی‌تواند جا پای آقای هاشمی بگذارد چرا که به گفته او پدرش از 6صبح تا آخرین دقایق شب کار می‌کرد و به درخواست و تلفن افراد در سطوح مختلف پاسخ می‌داد در حالی که رئیس‌جمهور حتی به وزیرانش هم وقت ملاقات نمی‌دهد. (ادامه)
تبریک صفحه سردار سلیمانی برای ولادت امام رضا (ع) +عکس
صفحه اینستاگرام منتسب به سردار سلیمانی ولادت امام رضا (ع) را با تصویری زیبا تبریک گفت. (ادامه)
پدر معلم شهید شیمیایی سوادکوه به فرزندش پیوست
احمد اکبری‌آلاشتی پدر معلم شهید شیمیایی سوادکوه به دلیل کهولت سن در‌گذشت.(ادامه)
شمال نیوز: حمید بقایی پس از هفده روز بازداشت، امروز چهارشنبه ۴ مرداد ماه با تودیع وثیقه آزاد شد.

حمید بقایی آزاد شد
شمال نیوز: حمید بقایی پس از هفده روز بازداشت، امروز چهارشنبه ۴ مرداد ماه با تودیع وثیقه آزاد شد. (ادامه)
رهاسازی بیش از 55 میلیون قطعه بچه ماهی سفید در رودخانه‌های مازندران
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات مازندران گفت: تاکنون بیش از 55 میلیون قطعه بچه ماهی سفید در بیش از 20 رودخانه مهم شیلاتی مازندران رهاسازی شده است.(ادامه)
ویلای ۳۳ میلیاردی علی پروین خریدار نداشت +عکس
خبردنا : موضوع بدهی محمد پروین پسر اسطوره فوتبال ایران به شرکت بازرگانی دولتی ایران بعد از گذشت چند سال هنوز رفع نشده و نامبرده بر اساس نامه نگاری‌های داخلی این شرکت بیش از ۲۴ میلیارد تومان بابت خرید برنج و شکر از ذخایر در گردش شرکت بازرگانی دولتی ایران بدهی دارد.(ادامه)
هدایت تحصیلی دانش‌آموزان از فردا در مازندران آغاز می‌شود
معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: هدایت تحصیلی به‌صورت رسمی از روز سه‌شنبه ۲۷ تیر ماه امسال در مازندران آغاز می‌شود.(ادامه)
پاسدار شهید بابلی پس از 33 سال شناسایی شد
فرمانده سپاه بابل از شناسایی پیکر شهید بهمنی از پاسداران این شهرستان بعد از 33 سال خبر داد. (ادامه)
رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: فاصله‌ای بین گفتمان امام و اصلاحات نمی‌دانیم و مردم به خوبی به این امر واقف هستند. پیروزی ما با عقل و تدبیر بود. پیروزی روحانی مدیون ماست/ پیروز که می شوند همه زحمات ما یادشان می رود/ سهم خواه نیستیم روحانی با «شورای عالی اصلاح طلبان» مشورت کند
رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: فاصله‌ای بین گفتمان امام و اصلاحات نمی‌دانیم و مردم به خوبی به این امر واقف هستند. پیروزی ما با عقل و تدبیر بود.(ادامه)
شمال نیوز: رئیس سازمان بازرسی از برخورد قاطع این سازمان با تخریب جنگل‌ها و دریاخواری در استان مازندران خبر داد.

هشدار تند سازمان بازرسی به ویلاسازان در شمال
شمال نیوز: رئیس سازمان بازرسی از برخورد قاطع این سازمان با تخریب جنگل‌ها و دریاخواری در استان مازندران خبر داد. (ادامه)
جای خالی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در میان بزرگان نظام /چه کسی جانشین آیت‌الله هاشمی می‌شود؟
(ادامه)
شمال نیوز : بعد از بازداشت ‌حمید بقایی، ارگان رسمی طرفداران احمدی‌نژاد، با نشر مصاحبه‌ای از علی‌اکبر جوانفکر، مشاور رسانه‌ای دکتر احمدی‌نژاد، این اتفاق را پوشش داد.

از سردرگمی احمدی نژادی ها پس از بازداشت بقایی تا نامه اعتراضی رئیس جمهور سابق
شمال نیوز : بعد از بازداشت ‌حمید بقایی، ارگان رسمی طرفداران احمدی‌نژاد، با نشر مصاحبه‌ای از علی‌اکبر جوانفکر، مشاور رسانه‌ای دکتر احمدی‌نژاد، این اتفاق را پوشش داد. (ادامه)
آنچه که ماه تولد در مورد سلامتی تان می‌گوید+عکس
بسیاری از افراد در تمامی دنیا به نشانه‌های «زودیاک» اعتقاد دارند. نشانه‌های زودیاک، فلکی هستند و به عبارتی نمادهایی در طالع بینی برای توصیف شخصیت‌های مختلف با توجه به تاریخ تولد افراد وجود دارد.(ادامه)
شمال نیوز : آیت الله هاشمی شاهرودی اما بر اثر یک بیماری در بیمارستان بستری شد و تصاویر او هنگامی که مسئولین و شخصیت ها برای ملاقات با او به بیمارستان می رفتند نیز موجب شد که تا مدتی در دایره گمانه زنی ها برای حضور در این مسئولیت قرار نگیرد..... آیت الله هاشمی شاهرودی رییس جدید مجمع تشخیص مصلحت می شود ؟
شمال نیوز : آیت الله هاشمی شاهرودی اما بر اثر یک بیماری در بیمارستان بستری شد و تصاویر او هنگامی که مسئولین و شخصیت ها برای ملاقات با او به بیمارستان می رفتند نیز موجب شد که تا مدتی در دایره گمانه زنی ها برای حضور در این مسئولیت قرار نگیرد.....(ادامه)
وقتی آیت الله هاشمی رفسنجانی دارفانی را وداع گفت در میان اهل سیاست و رسانه این سوال مطرح شد که چه کسی به صندلی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تکیه خواهد زد؟ هاشمی شاهرودی رییس جدید مجمع تشخیص مصلحت می‌شود؟/ آیت‌الله به جای آیت‌الله(خبر)
وقتی آیت الله هاشمی رفسنجانی دارفانی را وداع گفت در میان اهل سیاست و رسانه این سوال مطرح شد که چه کسی به صندلی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تکیه خواهد زد؟(ادامه)
برگزاری آزمون سراسری دو رشته تجربی و زبان‌های خارجی امروز (۱۶ تیرماه)
برگزاری آزمون سراسری دو رشته تجربی و زبان های خارجی از صبح امروز (۱۶ تیرماه) همزمان با سراسر کشور در مازندران آغاز شد.(ادامه)
آغاز ماراتن علمی دانشگاه ها از امروز (۱۵ تیرماه)
ماراتن علمی ورود به دانشگاه ها از صبح امروز تا عصر فردا (۱۶ تیرماه) همزمان با سراسر کشور در مازندران برگزار می‌شود.(ادامه)
رشته تجربی انتخاب ۴۷ درصد داوطلبین کنکور در مازندران
۴۷ درصد شرکت کنندگان کنکور سراسری مازندران در رشته تجربی هستند.(ادامه)
گذر شالیزارهای مازندران از تنش و استرس آبی
در حالی شالیزارهای مازندران با گذر از تنش و استرس آبی درمرحله طلایی شدن خوشه های برنج قرار گرفته اند که بر اساس آمار هواشناسی بهار امسال استان با کاهش 43 درصدی بارندگی نسبت به بهار سال قبل مواجه بوده است.(ادامه)
مازندران جزو ۷ استان برتر در زمینه آزمایشگاه های نانو است
معاون آموزش و پرورش مازندران گفت: مازندران جزو هفت استان برتر کشور در زمینه آزمایشگاه نانو است.(ادامه)
۹۹ درصد روستاییان مازندران در انتخابات شرکت کردند
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران، میزان مشارکت روستاییان را در انتخابات روز ۲۹ اسفندماه در استان ۹۹ درصد اعلام کرد.(ادامه)
آمادگی مازندران برای ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر
مازندران برای ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر آمادگی کامل دارد.(ادامه)
اقامت 14 میلیون نفرشب مسافر از 27 اسفند 95 تا 15 خردادماه 96 در مازندران
جانشین ستاد خدمات سفر مازندران گفت: بیش از 14 میلیون نفرشب اقامت گردشگر از 27 اسفندماه 95 تا 15 خردادماه 96 در این استان به ثبت رسیده است.(ادامه)
شمال نیوز: مدیر فرودگاه نوشهر گفت که شرکت هواپیمائی ایران ایر با هواپیماهای خریداری شده پس از برجام ، پروازهایش را به این فرودگاه پس از 22 سال از سر می گیرد.
هواپیمای پسابرجام به مازندران رسید
شمال نیوز: مدیر فرودگاه نوشهر گفت که شرکت هواپیمائی ایران ایر با هواپیماهای خریداری شده پس از برجام ، پروازهایش را به این فرودگاه پس از 22 سال از سر می گیرد. (ادامه)
سهمیه اعزام زائران مازندانی به حج تمتع افزایش یافت
مدیر حج و زیارت مازندران با اشاره به آغاز اعزام زائران استان به حج ابراهیمی از ۲۷ مرداد، گفت: امسال سهمیه اعزام زائران مازنی به حج تمتع افزایش یافت.(ادامه)
پدر شهید شعبانی به سوی فرزندش شتافت
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران محمودآباد گفت: پدر پاسدار شهید محمد علی شعبانی پس از 31 سال فراق از فرزندش صبح امروز به دیدار معبود شتافت.(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 234 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


Developed By Apadana