.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
۹۹ درصد روستاییان مازندران در انتخابات شرکت کردند
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران، میزان مشارکت روستاییان را در انتخابات روز ۲۹ اسفندماه در استان ۹۹ درصد اعلام کرد.(ادامه)
آمادگی مازندران برای ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر
مازندران برای ارايه خدمات به مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر آمادگی کامل دارد.(ادامه)
اقامت 14 میلیون نفرشب مسافر از 27 اسفند 95 تا 15 خردادماه 96 در مازندران
جانشین ستاد خدمات سفر مازندران گفت: بیش از 14 میلیون نفرشب اقامت گردشگر از 27 اسفندماه 95 تا 15 خردادماه 96 در این استان به ثبت رسیده است.(ادامه)
شمال نیوز: مدیر فرودگاه نوشهر گفت که شرکت هواپیمائی ایران ایر با هواپیماهای خریداری شده پس از برجام ، پروازهایش را به این فرودگاه پس از 22 سال از سر می گیرد.
هواپیمای پسابرجام به مازندران رسید
شمال نیوز: مدیر فرودگاه نوشهر گفت که شرکت هواپیمائی ایران ایر با هواپیماهای خریداری شده پس از برجام ، پروازهایش را به این فرودگاه پس از 22 سال از سر می گیرد. (ادامه)
سهمیه اعزام زائران مازندانی به حج تمتع افزایش یافت
مدیر حج و زیارت مازندران با اشاره به آغاز اعزام زائران استان به حج ابراهیمی از ۲۷ مرداد، گفت: امسال سهمیه اعزام زائران مازنی به حج تمتع افزایش یافت.(ادامه)
پدر شهید شعبانی به سوی فرزندش شتافت
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران محمودآباد گفت: پدر پاسدار شهید محمد علی شعبانی پس از 31 سال فراق از فرزندش صبح امروز به دیدار معبود شتافت.(ادامه)
محاکمه عوامل جنایت قتل زن ۶۰ ساله بابلی پس از ۱۵ ماه
نخستین دادگاه عوامل جنایت هولناک قتل زن ۶۰ ساله بابلی پس از ۱۵ ماه در آمل برگزار می‌شود.(ادامه)
شرکت 42 هزار دانش آموز مازندرانی در کنکور امسال
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران از شرکت 42 هزار و 534 دانش آموز مازندرانی امسال در کنکور سراسری خبر داد.(ادامه)
مشایی باز هم حاشیه ساز شد
(ادامه)
صفحه اول شناسنامه‌ مسئولان را ببینید
در این گزارش تصاویر شناسنامه مسئولان عالی رتبه کشورمان را می‌بینید. (ادامه)
اعلام مهلت ثبت نام فیش‌های حج سال ۸۵
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دارندگان فیش‌های حج تا پایان سال 85 تا روز شنبه 20 خرداد ماه فرصت دارند تا در کاروان‌های حج سالجاری ثبت نام کنند. اعلام کرد: دارندگان فیش‌های حج تا پایان سال 85 تا روز شنبه 20 خرداد ماه فرصت دارند تا در کاروان‌های حج سالجاری ثبت نام کنند.(ادامه)

اسامی  شهرداران شهر ساری ،از بدو تاسیس شهرداری آغاز به کار بلدیه در ساری مربوط به سال ۱۲۹۸ می‌باشد و «احمد ممنون» به عنوان نخستین شهردار ساری در سال ۱۳۰۱ معرفی شد. اسامی شهرداران شهر ساری ،از بدو تاسیس شهرداری
اسامی شهرداران شهر ساری ،از بدو تاسیس شهرداری آغاز به کار بلدیه در ساری مربوط به سال ۱۲۹۸ می‌باشد و «احمد ممنون» به عنوان نخستین شهردار ساری در سال ۱۳۰۱ معرفی شد.(ادامه)
افزایش ظرفیت کاروان‌های حج تمتع در مازندران
مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: ظرفیت کاروان‌های حج تمتع در استان به‌دلیل استقبال گسترده مردم استان افزایش یافت.(ادامه)
این روزهای آخر شایعاتی از بازگشتش به صحنه مدیریت اجرایی و یا پست شهرداری رشت نیز شنیده می شد. اما حال که همه چیز به پایان رسیده است تنها نکته تاریکی برای کسانی باقی مانده است در عرصه های مختلف اجازه فعالیت به کسی را ندادند که مردم ... محبوب مردم و مغضوب دیگران؛ افسوسی بر این تناقض!(خبر)
این روزهای آخر شایعاتی از بازگشتش به صحنه مدیریت اجرایی و یا پست شهرداری رشت نیز شنیده می شد. اما حال که همه چیز به پایان رسیده است تنها نکته تاریکی برای کسانی باقی مانده است در عرصه های مختلف اجازه فعالیت به کسی را ندادند که مردم ...(ادامه)
بوستان شهید سجودی در قم به بهره برداری رسید
بوستان شهید جاویدالاثر «یوسف سجودی» همزمان با هفته «مقاومت و پیروزی» با حضور شهردار منطقه پنج قم و جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس به بهره برداری رسید. (ادامه)
شمال نیوز : این نماینده اصولگرا در پاسخ به این پرسش چرا باید اصولگرایان در این مرحله نیز ریزش رای داشته باشند خاطرنشان کرد:افراد تشخیص دادند و تصمیم گرفتند با انصراف قالیباف به سمت روحانی بروند .... ذوالنور: بخش عمده آرای قالیباف به سبد روحانی رفت نه رئیسی
شمال نیوز : این نماینده اصولگرا در پاسخ به این پرسش چرا باید اصولگرایان در این مرحله نیز ریزش رای داشته باشند خاطرنشان کرد:افراد تشخیص دادند و تصمیم گرفتند با انصراف قالیباف به سمت روحانی بروند ....(ادامه)
ذوالنور: بخش عمده آرای قالیباف به سبد روحانی رفت نه رئیسی /لاریجانی و ناطق در زمین مقابل اصولگرایان بازی کردند
عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید دارد: اگر در یک فرصت برابر جریان اصولگرایی و انقلاب ورود پیدا کنند قطعا شانس رای شان بسیار بالاتر خواهد بود. (ادامه)
رشد ۱۲ درصدی مسمومیت با قرص برنج در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در سال گذشته تعداد ۶۷ نفربر اثر مسمومیت با قرص برنج در استان جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۲ درصد رشد داشته است. (ادامه)
شمال نیوز: منتخبین انتخابات شورای اسلامی شهر ساری مشخص شدند که فرمانداری شهرستان‌ها اسامی و آمار رأی منتخبین را اررائه داد.....


نتایج نهایی آرای نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر ساری + تعداد آرا
شمال نیوز: منتخبین انتخابات شورای اسلامی شهر ساری مشخص شدند که فرمانداری شهرستان‌ها اسامی و آمار رأی منتخبین را اررائه داد..... (ادامه)
شمال نیوز : در فهرست منتخبان شورای اسلامی دوره پنجم شهر ساری ، نام قاسم قاسمی خواهرزاده شهیدان عبوری و مهدی عبوری شهردار ساری به عنوان منتخب اول دیده می شود ..... منتخبان شورای پنجم ساری چه کسانی هستند ؟+ اسامی
شمال نیوز : در فهرست منتخبان شورای اسلامی دوره پنجم شهر ساری ، نام قاسم قاسمی خواهرزاده شهیدان عبوری و مهدی عبوری شهردار ساری به عنوان منتخب اول دیده می شود .....(ادامه)
اعلام اسامی منتخبان شورا‌ی شهر‌های پل‌سفید، شیر‌گاه، زیراب و آلاشت
اسامی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورا‌ی شهر‌های پل‌سفید، شیر‌گاه، زیراب و آلاشت اعلام شد.(ادامه)
به گزارش شمال نیوز: با پایان یافتن انتخابات اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر بهشهر مشخص شد.

اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر بهشهر مشخص شد
به گزارش شمال نیوز: با پایان یافتن انتخابات اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر بهشهر مشخص شد. (ادامه)
عزت ایران با انتخابات به رخ جهانیان کشیده می شود
استاندار مازندران گفت: عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران همزمان با انتخابات به رخ جهانیان کشیده می‌شود.(ادامه)
۲.۳ میلیون مازندرانی واجد شرایط رای دادن هستند
رئیس ستاد انتخابات مازندران شمار افراد واجد شرایط رای دادن در انتخابات ۲۹ اردیبهشت در استان را بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر اعلام کرد.(ادامه)
شمال نیوز:رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند، گفت: ۴ هزارو۳۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراها و ۳ هزار و ۸۹۶ شعبه اخذ رأی ویژه ریاست جمهوری در استان پیش بینی شده است....
استقرار ۸هزار شعبه اخذ رأی در مازندران
شمال نیوز:رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند، گفت: ۴ هزارو۳۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراها و ۳ هزار و ۸۹۶ شعبه اخذ رأی ویژه ریاست جمهوری در استان پیش بینی شده است.... (ادامه)
خانواده ها فرزندان خود را به انتخاب رشته خاص مجبور نکنند
معاون آموزش و پرورش مازندران گفت: خانواده ها فرزندان خود را به انتخاب رشته خاص مجبور نکنند.(ادامه)
همه لیست‌هایی که برای رسیدن به بهشت ارائه شده است
بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران بر این باور بودند که درانتخابات 96 شورای شهر به دلیل کاهش اعضای شورای و کثرت ثبت نام چهرهای شاخص، شاهد تعدد لیست و انشقاق در بین جبهه اصولگرایی و اصلاحات خواهیم بود.(ادامه)
درخشش ۲ ورزشکار مازندران در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی
دو ورزشکار مازندرانی در روز دوم چهارمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی ۲۰۱۷ باکو آذربایجان درخشیدند.(ادامه)
شمال نیوز: فرمانداری قائمشهر اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر برای حضور در رقابت های انتخاباتی ، اعلام کرد .


اسامی 115 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر قائمشهر اعلام شد
شمال نیوز: فرمانداری قائمشهر اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر برای حضور در رقابت های انتخاباتی ، اعلام کرد . (ادامه)
شمال نیوز: فرمانداری چالوس اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر را که صلاحیتشان برای حضور در رقابت های انتخاباتی تائید شد ، اعلام کرد .

اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر چالوس اعلام شد
شمال نیوز: فرمانداری چالوس اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی این شهر را که صلاحیتشان برای حضور در رقابت های انتخاباتی تائید شد ، اعلام کرد . (ادامه)
1 2 3 4 5 ... 233 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


Developed By Apadana