.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
رئیس دولت دهم در سال ۸۸ محکوم به جبران ۴۶.۰۱۰ میلیارد ریال از طریق انتقال این مبلغ از حساب‌های درآمدی شرکت ملی نفت به خزانه شد.
محکومیت احمدی‌نژاد به جبران ۴۶۰۰میلیارد تومان +اسناد
رئیس دولت دهم در سال ۸۸ محکوم به جبران ۴۶.۰۱۰ میلیارد ریال از طریق انتقال این مبلغ از حساب‌های درآمدی شرکت ملی نفت به خزانه شد. (ادامه)

وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ گفت: اگر تعبیری برای کلمه «یاغی» داشته باشیم، کسی است که متعهد به هیچ یک از موازین بین‌المللی نیست. «یاغی» کسی است که به موازین بین‌المللی متعهد نیست/ دفاع ما به هیچ‌ وجه قابل مذاکره نیست/ سر ناسازگاری و جنگ با دنیا نداریم(خبر)
وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ گفت: اگر تعبیری برای کلمه «یاغی» داشته باشیم، کسی است که متعهد به هیچ یک از موازین بین‌المللی نیست.(ادامه)
آخرین فرصت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور آخرین مهلت ثبت‌نام کارت‌های ملی هوشمند را تا پایان اسفند ۹۶ اعلام کرد و با بیان اینکه هزینه ثبت‌نام کارت‌های ملی هوشمند۳۱ هزار تومان است، گفت: درباره تأمین هزینه کارت‌های ملی هوشمند افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مذاکره کرده‌ایم.(ادامه)
روایتی از درگیری فیزیکی داوود احمدی‌نژاد با مشایی
(ادامه)
شمال نیوز : فکر می کنم دو آفت خیلی بزرگ در کمین اصلاح طلبان است. یکی ضعف رقیب است. به نظرم ضعف اصولگرایان باعث ضعف اصلاح طلبان شده و بیشتر هم خواهد شد. چون الان پیروزی بر اصولگراها خیلی راحت شده و .... ضعف اصولگرایان باعث ضعف اصلاح طلبان شده و بیشتر هم خواهد شد
شمال نیوز : فکر می کنم دو آفت خیلی بزرگ در کمین اصلاح طلبان است. یکی ضعف رقیب است. به نظرم ضعف اصولگرایان باعث ضعف اصلاح طلبان شده و بیشتر هم خواهد شد. چون الان پیروزی بر اصولگراها خیلی راحت شده و ....(ادامه)
شانزدهمین سالگرد ارتحال علامه ایازی و یادواره 112 شهید روحانی برگزار شد
همزمان با ایام محرم حسینی، شانزدهمین سالگرد ارتحال علامه ایازی، دو فرزندش و یادواره 112 تن از شهدای روحانی حوزه علمیه جعفریه رستمکلا شهرستان بهشهر روز پنجشنبه با حضور جمعی از علما، فضلای کشور، مسئولان و مردم در مسجد جامع این شهر برگزار شد. (ادامه)
روسای جمهور از آیت الله مرحوم تا حسن روحانی همه در دوره ای از حضورشان در پاستور ترجیح را بر آن قرار دادند که برادران خود را هم به این ساختمان سفید بیاورند و دست راست خودشان در عالم سیاست کنند.
زنجیره «سیاست‌ورزی‌های برادرانه» روسای‌جمهور؛ از یارِ غار آیت‌الله سیاست تا حب و بغض‌های محمود و داوود
روسای جمهور از آیت الله مرحوم تا حسن روحانی همه در دوره ای از حضورشان در پاستور ترجیح را بر آن قرار دادند که برادران خود را هم به این ساختمان سفید بیاورند و دست راست خودشان در عالم سیاست کنند. (ادامه)
احمدی‌نژاد در مراسم تشییع پیکر برادرش (عکس)
مراسم تشییع پیکر داوود احمدی‌نژاد برگزار شد.(ادامه)
شمال نیوز: حاج محمود نجف پور پدر شهیدان حسن و حسین نجف پور به علت کهولت سن و بیماری به فرزندان شهیدش پیوست.

پدر شهیدان نجف پور به فرزندان شهیدش پیوست
شمال نیوز: حاج محمود نجف پور پدر شهیدان حسن و حسین نجف پور به علت کهولت سن و بیماری به فرزندان شهیدش پیوست. (ادامه)
سایت سهام عدالت باز شد
سامانه سهام عدالت که از ابتدای مهرماه به‌مدت ۱۰ روز به‌منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات لازم از دسترس عموم و مشمولان خارج شده بود، دوباره راه‌اندازی شد.(ادامه)
حکم آمران حمله به علی مطهری صادر شد
(ادامه)
پروژه ناامید کردن شالیکاران برای کاهش تولید برنج
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: واردات برنج به دستور وزارت صنعت و معدن انجام می‌شود و وزرات جهاد کشاورزی دخالتی در این موضوع ندارد.(ادامه)
معادن دشت نظیر کجور وضعیت نامناسبی دارند
رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به وضعیت نامناسب معادن دشت نظیر گفت: سه معدن مربوط به دشت نظیر تا پایان سال 96 به صورت موقت برای تهیه مصالح شن و ماسه به فعالیت ادامه می دهند.(ادامه)
زمان اعتبار کارت‌های ملی قدیمی
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از اختصاص تمهیداتی برای جانبازان، معلولان و سالمندان خبر داد و گفت: ایستگاه‌های سیاری پیش بینی کرده ایم برای کسانی که محدودیت حرکتی دارند تا بتوانند کارت ملی و شناسنامه خود را تعویض کنند.(ادامه)
شمال نیوز : طبق آخرین آمارها از گردش منابع در شبکه بانکی، مانده کل سپرده‌ها به بیش از ۱۳۶۳ هزار میلیارد و تسهیلات بانکی بالغ بر ۱۰۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است. کل سپرده‌ها و وام‌های بانکی چقدر است؟
شمال نیوز : طبق آخرین آمارها از گردش منابع در شبکه بانکی، مانده کل سپرده‌ها به بیش از ۱۳۶۳ هزار میلیارد و تسهیلات بانکی بالغ بر ۱۰۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.(ادامه)
دل سو، جشنواره‌ای برای مقابله با پدیده طلاق
جشنواره استانی دل سو با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی طلاق در مازندران برگزار می‌شود.(ادامه)
تجلیل از پدر شهیدان محمدزاده در قائم شهر
با ابلاغ پیام مقام معظم رهبری آئین بزرگداشت ابوالشهیدان مرحوم حاج حسین جان محمد زاده در مسجد جامع چمازکتی قائم شهر برگزار شد.(ادامه)
تصویری دیده نشده از علامه علی اکبر دهخدا
تصویری ناب و دیده نشده از استاد، علامه علی اکبر دهخدا در حال تدوین لغتنامه در منزل شخصی. او در ۷ اسفند ۱۳۳۴ درگذشت.(ادامه)
پيام تسليت استاندار مازندران به مناسبت درگذشت پدر شهيدان محمدزاده
پيام تسليت استاندار مازندران به مناسبت درگذشت پدر والامقام شهيدان محمدزاده در پی درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم، ابوالحسن و هادی محمدزاده پیام تسلیتی از سوی ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران منتشر شد. (ادامه)
تشییع پیکر پدر شهیدان محمدزاده در محمودآباد +تصاویر
پیکر حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم، ابوالحسن، قاسم محمدزاده پیش از ظهر امروز تشییع و به خاک سپرده شد.(ادامه)
شمال نیوز : شهید ابوالحسن محمدزاده چهارم دی ماه سال 65 در منطقه ام الرصاص ، شهید ابوالقاسم محمدزاده در تاریخ 23 اسفند سال 63 در عملیات بدر در منطقه مجنون و شهید هادی محمدزاده در تاریخ 17 مرداد 64 در منطقه هورالعظیم به شهادت رسید..... پدر سه شهید محمدزاده به فرزندان شهیدش پیوست
شمال نیوز : شهید ابوالحسن محمدزاده چهارم دی ماه سال 65 در منطقه ام الرصاص ، شهید ابوالقاسم محمدزاده در تاریخ 23 اسفند سال 63 در عملیات بدر در منطقه مجنون و شهید هادی محمدزاده در تاریخ 17 مرداد 64 در منطقه هورالعظیم به شهادت رسید.....(ادامه)
سی ان ان: سیل ورود گردشگران جوان خارجی به ایران
شمال نیوز : گردشگران جوان خارجی بیشتر به دلیل صرفه جویی در هزینه ها تمایل دارند در مهمان پذیرهای ارزان و با امکانات اقامت کنند. (ادامه)
صدور پروانه شکار گراز و سهره طلایی در مازندران/ مسافران از اتراق در اطراف چشمه‌ها پرهیز کنند
مسؤول امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: پروانه شکار گراز و سهره طلائی صادر می‌شود که شکارچیان می‌توانند با مراجعه به اداره کل حفاظت محیط زیست از شرایط آن آگاهی یابند.(ادامه)
معروف‌ترین قاتلان زنجیره‌ای ایران (+عکس)
شمال نیوز : قتل‌های زنجیره‌ای یا سریالی یکی از وحشتناک‌ترین جنایاتی است که طی آن قاتل معمولا با شیوه‌ای مشابه، به کشتن تعداد زیادی از افراد مبادرت می‌ورزد.(ادامه)
اتوبوس از مسیر خود منحرف شده و راننده توان کنترل خودرو را ندارد، اتوبوس به دره می‌غلتد و سقوط آخرین تصویر ثبت شده در ذهن نخبه‌هایی است که بازمانده‌شان بعدها قله‌های جهانی را فتح می‌کند.

سفر بی‌بازگشت "ذهن‌های زیبا"(يادداشت)
اتوبوس از مسیر خود منحرف شده و راننده توان کنترل خودرو را ندارد، اتوبوس به دره می‌غلتد و سقوط آخرین تصویر ثبت شده در ذهن نخبه‌هایی است که بازمانده‌شان بعدها قله‌های جهانی را فتح می‌کند. (ادامه)
احمدی‌نژاد برای دعای عرفه به کجا رفت؟ /درخواست عجیب و زودهنگام مردم از او /غيبت مشايي، حضور پررنگ بقايي
روزنامه اعتماد نوشت؛مناسبت‌هاي مذهبي هميشه براي اردوگاه احمدي‌نژادي‌ها بهترين فرصت بوده است تا به ميان مردم بروند تا جلوي واقعي شدن وحشت «فراموش شدن» را بگيرند.(ادامه)
شمال نیوز : قرار است مؤسسه ثامن، مؤسسه کوثر و بانک مهر اقتصاد در قالب «بانک کوثر» با سرمایه‌ای بیش از سه هزار میلیارد تومان، ادغام شوند. آماده‌باش مؤسسات مالی «نظامی» برای ادغام
شمال نیوز : قرار است مؤسسه ثامن، مؤسسه کوثر و بانک مهر اقتصاد در قالب «بانک کوثر» با سرمایه‌ای بیش از سه هزار میلیارد تومان، ادغام شوند.(ادامه)
فلسطین وارد رقابت اسکار شد
شمال نیوز : فلسطین، اوکراین و ونزوئلا جدیدترین کشورهایی هستند که فیلم برگزیده خود را برای شرکت در شاخه بهترین فیلم غیرانگلیسی جوایز اسکار ۲۰۱۸ انتخاب کرده‌اند. (ادامه)
افزایش صید ماهی کیلکا در مازندران
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات مازندران گفت: صید ماهی کیلکا نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشت.(ادامه)
معرفی سکانداران ایرانی فناوری در آمریکا
شمال نیوز : امروزه ایرانیان زیادی در حوزه فناوری در آمریکا فعال هستند و توانسته اند به مدارج عالی مدیریتی رسیده و چشم ها را خیره کنند.(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 236 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی