.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
تشکیل بیش از 7300 پرونده تخلف در 6ماهه نخست سالجاری
در راستای مبارزه فراگیر با پدیده قاچاق کالا طی این مدت از تعداد 4685واحد خرده و عمده فروشی کالا و شرکت های پخش بازرسی صورت که برای 431 واحد متخلف در حوزه قاچاق کالا پرونده تشکیل شد. (ادامه)
به نظر می‌رسد تاکنون مجلس بابت پرونده‌ای که احمدی‌نژاد طی آن به جبران ۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان درآمدهای نفتی واریز نشده به خزانه محکوم شده، شکایتی به دستگاه قضایی نبرده است.

رونمایی از 4 متهم دیگر پرونده تخلفات نفتی دولت سابق /دستور مستقیم احمدی نژاد برای واردات غیرقانونی بنزین در سال 88
به نظر می‌رسد تاکنون مجلس بابت پرونده‌ای که احمدی‌نژاد طی آن به جبران ۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان درآمدهای نفتی واریز نشده به خزانه محکوم شده، شکایتی به دستگاه قضایی نبرده است. (ادامه)
نساجی به لیگ برتر صعود خواهد کرد/ ممنونم حمایت هواداران هستم
مالک باشگاه نساجی قائمشهر گفت: تیم بسیار خوبی داریم و با تعصبی که بازیکنان و کادر فنی ما دارند مطمئنم به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.(ادامه)
جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: محدودیت‌هایی که درباره خاتمی گفته می‌شود همان‌هاست که سال ۸۹ تصویب شده و چیز جدیدی نیست.

روایت جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه از دلایل حصر/ به وی تذکر داده شده است
جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: محدودیت‌هایی که درباره خاتمی گفته می‌شود همان‌هاست که سال ۸۹ تصویب شده و چیز جدیدی نیست. (ادامه)
قیمت سکه و ارز در بازار + جدول
(ادامه)
۷ هزار و ۳۰۰ پرونده تخلف در مازندران
سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۷۳۰۰ پرونده تخلف تشکیل داد.(ادامه)
مرگ توله خرس در بلده نور + تصویر
یک قلاده توله خرس دوساله به دلیل برخورد با خودرو در منطقه بلده نور تلف شد.(ادامه)
«تعزیرات» در هیج جای دنیا نداریم
نائب رئیس اتاق اصناف تهران در ادامه با بیان اینکه در کل دنیا سازمانی به نام تعزیرات حکومتی وجود ندارد افزود: بهتر است در این زمینه فرهنگ سازی شود و علت گران فروشی از ریشه مشخص و حل و فصل شود. (ادامه)
مسئولین فرهنگی استان بایستی برای استفاده بهینه از این شور انقلابی و ولایی، برنامه ریزی و تدبیر کرده و در راستای مقابله با جنگ نرم و مشخصاً در فضای مجازی از این پتانسیل بیش از پیش استفاده کرده و بی جهت فریاد واسلاما سر ندهند و ....

حضور عاشورایی مدافعان حرم در ساری
مسئولین فرهنگی استان بایستی برای استفاده بهینه از این شور انقلابی و ولایی، برنامه ریزی و تدبیر کرده و در راستای مقابله با جنگ نرم و مشخصاً در فضای مجازی از این پتانسیل بیش از پیش استفاده کرده و بی جهت فریاد واسلاما سر ندهند و .... (ادامه)
بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با ابلاغ وزیر بهداشت ، دکتر سید عباس موسوی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد. ‌رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد
بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با ابلاغ وزیر بهداشت ، دکتر سید عباس موسوی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد.(ادامه)
اگر طرف مقابل برجام را پاره کند، ما آن را ریز ریز می‌کنیم
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی گفتند: اگر طرف مقابل برجام را پاره کند، ما آن را ریز ریز می‌کنیم.(ادامه)
۱۴ هزار مترمربع اراضی ملی در میاندرود رفع تصرف شد
فرمانده انتظامی مازندران از کشف زمین خواری دومیلیارد ریالی و رفع تصرف بیش از ۱۴هزار مترمربع از اراضی ملی در شهرستان میاندورد خبر داد.(ادامه)
کشف ۲ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در ساری
۲ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در ساری کشف و ضبط شد.(ادامه)
ارزش کالای گمرکی با قیمت واقعی کالا متفاوت است
رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی مازندران گفت: مشوق‌های صادراتی هم با وجود اینکه در قانون پیش‌بینی شده است از سال 89 تاکنون پرداخت نشده است.(ادامه)
رئیس دولت دهم در سال ۸۸ محکوم به جبران ۴۶.۰۱۰ میلیارد ریال از طریق انتقال این مبلغ از حساب‌های درآمدی شرکت ملی نفت به خزانه شد.
محکومیت احمدی‌نژاد به جبران ۴۶۰۰میلیارد تومان +اسناد
رئیس دولت دهم در سال ۸۸ محکوم به جبران ۴۶.۰۱۰ میلیارد ریال از طریق انتقال این مبلغ از حساب‌های درآمدی شرکت ملی نفت به خزانه شد. (ادامه)
قیمت سکه و ارز در بازار + جدول
(ادامه)
گواهی استاندارد ایران در ۱۰۰ کشور جهان قابل قبول است
معاون ارزیابی و کیفیت سازمان ملی استاندارد گفت: در حال حاضر گواهی استاندارد محصولات تولیدی ایران در ۱۰۰ کشور جهان قابل‌قبول است.(ادامه)
رهبر انقلاب معظم انقلاب فرمودند: نمی‌خواهم وقت را صرف پاسخگویی به اباطیل و یاوه‌گویی رئیس‌جمهور بی‌چاک و دهن آمریکا کنم، این ضایع کردن وقت است که انسان بخواهد پاسخ او را بدهد.

اگر طرف مقابل برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم / از اروپایی‌ها قبول نمی‌کنیم که با حرف زور آمریکا هم‌آواز شوند(خبر)
رهبر انقلاب معظم انقلاب فرمودند: نمی‌خواهم وقت را صرف پاسخگویی به اباطیل و یاوه‌گویی رئیس‌جمهور بی‌چاک و دهن آمریکا کنم، این ضایع کردن وقت است که انسان بخواهد پاسخ او را بدهد. (ادامه)
مازندران رتبه دوم اشتغال صنعتی در کشور
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: آمار اشتغال صنعتی مازندران در سال گذشته ۴ هزار نفر مثبت اعلام شده و این استان در این زمینه رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.(ادامه)
پیش بینی برداشت ۶۰۰ هزار تنی نارنگی در مازندران
۶۰۰ هزار تن نارنگی امسال از یاغ های مرکبات مازندران برداشت خواهد شد.(ادامه)
تحریم های آمریکا علیه سپاه بی ارزش است
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: تحریم آمریکا علیه سپاه بی ارزش و آب در هاون کوبیدن است و سپاه را مرکز ثقل نیروهای انقلابی و نهاد ثبات ساز و هویت انقلاب اسلامی می دانیم.(ادامه)
حکم جدید روحانی برای«صالحی» و «بطحائی»
رئیس جمهور وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش را به عنوان «عضو هیأت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.(ادامه)
شمال نیوز : جالب است بدانید که تربتی نژاد و هزارجریبی در مورد انتخاب استاندار نیز با هم تقسیم کار کردند ، یعنی تربتی نژاد در بازی انتخاب استاندار و هزارجریبی در بازی انتخاب شهردار بازیگر اصلی بودند.... از شهرداری تا استانداری ؛ سهم خواهی دو نماینده مرکز استان !
شمال نیوز : جالب است بدانید که تربتی نژاد و هزارجریبی در مورد انتخاب استاندار نیز با هم تقسیم کار کردند ، یعنی تربتی نژاد در بازی انتخاب استاندار و هزارجریبی در بازی انتخاب شهردار بازیگر اصلی بودند....(ادامه)
رخصت پیشکسوت مازندرانی کشتی برای ثبت در انتخابات فدراسیون کشتی
پیشکسوت کشتی ایران برای ثبت نام در انتخابات فدراسیون کشتی کشور رخصت گرفت. (ادامه)
موافقت بارزانی با لغونتایج همه پرسی کردستان
یکی از معاونان رئیس جمهور عراق می گوید که رئیس اقلیم کردستان با لغو نتایج همه پرسی جدایی این اقلیم موافقت کرده است. (ادامه)
خیابان « عصای سفید» در قائمشهر نامگذاری شود
رئیس شورای شهر اسلامی قائمشهر خواستار نامگذاری خیابانی به نام عصای سفید یا روشندلان در شهر شد.(ادامه)
وضعیت صنعت و معدن مازندران مناسب نیست
عضو مجمع نمایندگان مازندران، وضعیت صنعت و معدن استان را مناسب ندانست و گفت: نگرانی های این بخش باید رفع شود.(ادامه)
۱۰۰ هزار تن گندم از مازندران حمل ریلی شد
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران از حمل ریلی ۱۰۰ هزار تن گندم و خرید ۷۰ تن دانه روغنی آفتابگردان در استان خبر داد.(ادامه)
۴۰ درصد مددجویان کمیته امداد مازندران سالمند هستند
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: ۴۰ درصد افراد تحت پوشش این نهاد سالمند و ۲۰ درصد را اطفال تشکیل می دهند.(ادامه)
شهرداران و شوراهای مازندران مانع کاربری غیرمجاز شوند
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: از شهرداران و شوراها انتظار داریم مشارکت مردمی را در حوزه گسترش نظم و امنیت افزایش دهند و مانع کاربری غیرمجاز شوند.(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 1050 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی