.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
مدیر عامل تاکسیرانی ساری خبر داد :
افزایش کرایه تاکسی در ساری با مصوبه شورای شهر !
شمال نیوز : وی به افزایش 12 تا 15 درصدی نرخ کرایه تاکسی در شهرستان ساری اشاره کرد و افزود: این مصوبه برای تمامی تاکسی‌های داخل شهر اعمال می‌شود و عدم رعایت آن تخلف محسوب می‌شود.....
افزایش کرایه تاکسی در ساری با مصوبه شورای شهر ! شمال نیوز : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری گفت: نرخ کرایه تاکسی‌ مرکز مازندران پس از ماه‌ها چشم‌انتظاری افزایش یافت.

حمیدرضا فضل‌الله‌نژاد در گفت‌وگویی، اظهار کرد: براساس مصوبه شورای اسلامی شهرستان ساری نرخ کرایه تاکسی‌ مرکز استان به از چند ماه تأخیر و چشم انتظاری افزایش یافت.

وی به افزایش 12 تا 15 درصدی نرخ کرایه تاکسی در شهرستان ساری اشاره کرد و افزود: این مصوبه برای تمامی تاکسی‌های داخل شهر اعمال می‌شود و عدم رعایت آن تخلف محسوب می‌شود.

مدیرعامل  سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری با بیان اینکه در حال حاضر 3 هزار و 8 تاکسی و ون در این شهرستان فعال است، اضافه کرد: این تعداد ناوگان پاسخگوی نیاز شهروندان است.

فضل‌الله‌نژاد درباره نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهرداری ساری، تصریح کرد: 462 تاکسی جدید به ناوگان تاکسیرانی ساری افزوده شده و این شهرستان رتبه نخست را در تعویض خودروهای فرسوده دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره بحث سرویس مدارس، اظهار کرد: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون 530 کارت و برچسب سرویس مدارس صادر شده در حالی‌که این آمار در 9 ماهه سال گذشته 560 مورد بوده است.

مدیرعامل  سازمان تاکسیرانی شهرداری ساری در پایان گفت: امیدواریم تعداد کارت و برچسب سرویس مدارس به مرز 800 خودرو برسد./ فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی