.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
کنایه تند و تیز امام جمعه کیاسر به عدم معرفی چند ماهه بخشدار ؛
وقتی دسته بیل وارد می‌کنید بخشدار هم وارد کنید!
شمال نیوز : امام جمعه کیاسر خاطر نشان کرد: در منطقه افراد توانمند زیادی وجود دارد، چرا از ظرفیت نیروهای بومی منطقه برای بخشداری استفاده نمی‌شود، ممکن است مسؤولان شهرستانی دنبال فردی هستند که هر چه آنها دیکته کردند در منطقه اجرا کند.....
وقتی دسته بیل وارد می‌کنید بخشدار هم وارد کنید! شمال نیوز : امام جمعه کیاسر خطاب به فرماندار ساری، گفت: دولت شما که دسته بیل و تسبیح را وارد می‌کند، اگر به گزینه مناسبی برای بخشداری چهاردانگه نرسیدید، از خارج کشور وارد کنید.

به گزارش شمال نیوز ، حجت‌الاسلام یوسف‌علی تیموری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کیاسر با تقدیر از حضور مردم در برپایی مراسم عزاداری اباعبدالله حسین (ع) توسط مردم اظهار کرد: مردم ارادت و علاقه ویژه‌ای به خاندان رسول‌الله دارند و این چراغی که روشن شد با همراهی مردم عالم‌گیر می‌شود.

وی خطاب به فرماندار ساری، تصریح کرد: تعیین تکلیف بخشدار چقدر سخت است که منطقه به مدت چندین ماه از وجود بخشدار محروم است و در برخی مواقع مردم برای دریافت یک امضاء معطل شدند.

امام جمعه کیاسر اضافه کرد: بنده موضوع عدم انتخاب بخشدار را به معاون سیاسی فرماندار ساری هم اعلام کردم، چرا سریع‌تر نسبت به تعین تکلیف بخشدار اقدام نمی‌شود.

وی با اعلام اینکه عدم معرفی و انتخاب بخشدار یکی از دغدغه‌های جدی اعضای شورای بخش است، افزود: اعضای شورا اعلام کردند که در زمان عدم حضور سرپرست بخشداری کسی حق امضا در ارتباط با رفع مشکلات و خواسته‌ها و دغدغه‌های مردم ندارد.

تیموری بیان کرد: حتی در جلسه توجیهی اعضای شورا سرپرست بخشداری کیاسر حضور پیدا نکرده است،مایه تاسف است که چرا باید بخش اینطوری باشد.

وی اضافه کرد: به معاون فرماندار ساری اعلام کردم که دولت که  در واردات کالا از دست بیل تا تسبیح کوتاهی نمی‌کند، اگر  به فرد، مشخصی برای سمت بخشداری چهاردانگه نرسیدید بخشدار هم وارد کنید.

امام جمعه کیاسر خاطر نشان کرد: در منطقه افراد توانمند زیادی وجود دارد، چرا از ظرفیت نیروهای بومی منطقه برای بخشداری استفاده نمی‌شود، ممکن است مسؤولان شهرستانی دنبال فردی هستند که هر چه آنها دیکته کردند در منطقه اجرا کند./ فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نادر 14 مهر 1396
0
0
پاسخ
بر اساس سیاست وزارت کشور ..معاون فرماندار و فرماندار و معاون سیاسی استاندار و استاندار هیچکدام اختیار در انتخاب بخشدار را ندارند فقط و فقط نمایندگان مجلس در حوزه مربوطه میتوانند بخشدار تعیین کنند .

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی